Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire empátiahiányos?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Az élettársam eddig sem volt az a nagyon empatikus fajta, de most úgy érzem hogy konkrétan nulla empátia van benne. Pár napja estem túl egy nőgyógyászati egügyi küreten, emiatt erős fájdalmaim vannak, illetve lesznek is még kb egy hétig. Minimális emelésnél is erős görcsöm van, és vérzés. Élettársam pedig elvárná hogy ugyanúgy csináljak mindent mint eddig. Egyszerűen nem érti meg, hogy fájdalmam van, és hogy meg is mondták nem emelhetek egy ideig. Ma is egy liter tej emelésétől úgy begörcsöltem, véreztem, hogy azt hittem ott esek össze. Erre azt mondta, nem hiszi el hogy egy liter tej emelésétől is begörcsölök. Kb gúnyolódik. Az empátiahiánya az rájöttem ebben a helyzetben, hogy nulla. Szerintetek is jól gondolom, jól érzem hogy így van?
2023. máj. 17. 19:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Jòl gondolod, viszont nem normális hogy 1 kg emeléstől vérezni kezdesz. Menj vissza az orvoshoz felülvizsgálatra.
2023. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Menj orvoshoz. A párod dobd ki.
2023. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
A párod egy gyökér! De tényleg ne halogasd a kontrollt! Csak magaddal foglalkozz!
2023. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Gyökér a párod. De 1 liter tej emelés után nem normális.
2023. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De normális hogy görcs és vérzés van minimális emelés után is. Kórházban mondták hogy 7-10 napig ez természetes.
2023. máj. 17. 20:14
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Azért egy liter tej kiemelése a hűtőből nem minősül emelésnek, ne haragudj. Ha ennyire vérzel, akkor az egy liter tej nélkül is véreznél. Gyakori helyett mondjuk fáradj be légyszíves a nőgyógyászati ügyeletre!
2023. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Megbocsáss de eleve a sok vérzéstől ami küret után volt, lefogytam 40 kilóra. Viszont nem is értem miert magyarázkodom? Megjegyzem a szobatarsam is ugyanígy van mint én. Ő is begörcsöl beverzik minimális emeléstől is. Az itt válaszolók közül kinek volt méhkaparása? Akiknek volt, azok tudják hohy mivel jár utána még par hétig.
2023. máj. 17. 20:24
 8/28 A kérdező kommentje:
Jav küret előtt véreztem annyit annyira hogy 40 kilóra fogytam.
2023. máj. 17. 20:25
 9/28 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 2*volt küretem, 2*konizációm, majd eltávolították a méhemet. A méheltávolítás után 5 nappal már húslevest főztem 5 literes fazékban és nem a pasim emelgette a teli fazekat. Nem volt miatta se vérzés, se görcs. Simán csináltam mindent. A kaparások után egy héttel meg dolgoztam és fizikai munkát végzek, egyszer se volt görcs és vérzés. És nem, nem normális! Menj vissza az orvoshoz! Ilyet tuti nem mondott, hogy egy kiló emelésétől vérezni fogsz.
2023. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9 jó az te vagy. Nekem is volt nagyműtetem hasi katasztrófa miatt tini koromban, plusz 20-on évesen rengeteg ciszta leszívásom volt. Viszont már elmúltam 40 és küretem méhkaparasom nem volt, és elmondhatom hogy egyik valaha volt műtetem után sem voltak ilyen fájdalmaim, hipp hopp regenerálódott a szervezetem. Tehát ki nyert?
2023. máj. 17. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!