Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nornális ez?

Figyelt kérdés

(Már egy ideje együtt vagyunk a párommal (2 év), és 6 hónapja együtt élünk. Mindketten 20 évesek vagyunk.)

Viszont a lényegre törve azt szeretném kérdezni, hogy normális-e, ha néha-néha elgondolkodok azon, mi lett volna ha mas emberrel jöttem volna együtt akkor? Milyen lenne vele? Miben lenne más? Jobb lenne, esetleg rosszabb? Lecsekkolom a pl az instáját pluszba még.

Ilyenkor úgy érzem, mintha csökkene a szeretetem iránta, de mégis szeretem őt. Nem tudom mitől, miért kattan ilyenbe az agyamba. 2-3napig ott van a fejembe aztán elillan.

Mással is van ilyen?



2023. máj. 18. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha szerelmes vagyok nekem csak ő létezik. Ettől függetlenül talán normális, és én vagyok fura.
2023. máj. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Normális. 18 évesen még keresi a helyét a világban az ember nem pedig leköti magát. 18-20 évesen még bőven tapasztalatokat kéne gyűjteni.
2023. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

"Ilyenkor úgy érzem, mintha csökkene a szeretetem iránta"


Azért gondolkodsz más lehetőségeken, mert nem vagy boldog vele.

Túl fiatalon jöttetek össze, és sajnos úgy látszik, nem ő az igazi neked.

2023. máj. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fiatal kor, néha később is lesznek ilyenek. A szerelem csak a hollywoodi filmekben (meg a "felnőtt párkapcsolatok" kategória egy-két felhasználójának vágyálmaiban) néz ki úgy, hogy a nap minden percében olyan erős érzelmeid vannak a másik felé, hogy majdbelehalsz. Valamikor nem nagyon jár a fejedben a másik, valamikor pedig gondolni sem bírsz rá, mert mondjuk épp egy (szintén teljesen normális) párkapcsolati konfliktus kellős közepén vagytok. Valamikor pedig az ember "józan ésszel" végiggondolja élete döntéseit, képzeletben eljátszogat az alternatívákkal.

Szóval teljesen normális, ne hagyd, hogy a túlzottan rózsaszín szemléletű elvárások elbizonytalanítsanak. Ha nem szereted, azt érezni fogod, valamint a párkapcsolatra is rá fogja nyomni a bélyegét.

2023. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!