Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ciki ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ciki ez így? Mit tegyek? Egyáltalán tennem kell valamit?

Figyelt kérdés
Egyik nap arról beszélgettem két barátnőmmel(én is lány vagyok)hogy ha randi van,vagy már jár egy fiú meg egy lány és elmennek ugye valahova kajálni vagy valami ilyesmi,fizetős dolog,akkor ki fizet.Ők azt mondták egyhangúan,hogy szinte mindig feleznek,vagy a srác fizet.Na ez nálunk úgy működik,hogy mindig én fizetek.Sokszor van úgy,hogy itt vagyunk náluk és filmet nézünk vagy ilyesmi és megéhezünk.Megrendeljük a pizzát,csenget a futár én én vágtatok ki a pénzzel és fizetek.Mikor moziba megyünk,akkor én veszem a jegyeket,max ő megveszi az üditőt.Gyorséttermi kaják a városban.Én fizetek,de mondogatja,hogy "jajj,nem kell,majd legközelebb én!"Mikor ezt elmondtam a barátnőimnek nagyot néztek és azt mondták ez "oltári cikis"Meg,hogy mi etetjük állandóan és ehhez hasonlóak...Azt tudni kell,hogy a barátom szülei elváltak,az anyukája neveli egyedül...(Apumnak meg cége van és külföldi munkái.)Én meg jó,hogy nem sajnálom tőle és a szüleim sem tették (még)nagyon szóvá ezt.
2010. okt. 10. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az egóm nem engedné, hogy egy csaj fizessen.
2010. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze a 2 barátnődnek ehhez, ha rosszallásukat fejezik ki, mondd meg nekik nyugodtan, amit ide leírtál (elvált szülők, cég, stb.). Érteni fogják. Vagy, ha nem, akkor úgysem számít, hogy mit gondolnak.
2010. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Úgy fizessetek, ahogyan mindkettőtöknek jó, szerintem az a legideálisabb, ha egyszer az egyik, másszor pedig a másik fizet. Ha nektek így a jó, akkor fogja be mindenki a száját.
2010. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz helyzet.


Nehéz úgy megoldani illetve megbeszélni, hogy ne essen rosszul a barátodnak. De meg kéne próbálnod valahogy szépen megértetni vele, hogy te sem vagy még egy dolgozó milliókat kereső lány, neked sem állnak otthon egymáson a Deákok hogy fizesse mindenki a sajátját akkor. Ha a kapcsolatotok jó és megértő, akkor nem fgoja felkapni ezen a vizet,

2010. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt szinte mindig a lány fizet. Azért cikizik a srácot a barátnői.
2010. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Deus88 ***** válasza:
27%
Fiu kell fizessen vagy ha tul nagy az összeg akkor max fele/fele arányba. (18F)
2010. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát én emanciált nő létemre azt mondom hogy az fizet akinek éppen van, vagy ahogy épp alakul. Nagyon szivesen fizetek én ha úgy alakul ( bár igen tapasztalataim alapján a pasik túl egománok ahoz hogy ezt engedjék, általában le vagyok szidva hogy ne alázzam meg őket :D )

az hogy mindig te fizetsz az a ti dolgotok. ha téged nem zavar, senkinek semmi köze hozzá. de azért godnolkodj el, mert problémára utalhat... ha szimplán szegény csaáldból származik akkor semmi baj, fizess csak. de ha csak így kényelmesebb neki az baj.

2010. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jobban állsz anyagilag, miért ne fizethetnél te? Ha ez másban nem nyilvánul meg, mármint amúgy számíthatsz rá, akkor szerintem nem gáz.
2010. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen.Jóval rosszabbul állnak anyagilag,mint mi.De mintha fel sem merülne benne,hogy várnám,hogy most ő állja épp a kaját.Szerintem azért,mert tudja,hogy én hetente kapok pénzt apáéktól,ő meg semennyit sem.Nyáron is el kellett mennie dolgozni,hogy legyen keret bármire is...(Én meg ellógtam az egész nyarat ilyen szempontból)
2010. okt. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!