Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha valaki nem követi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valaki nem követi a "menőket"? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
175cm magas 15éves szőkés kék/zöldeskék szemű fiú vagyok. Nincs hosszú oldalrafésült (emo-s?) hajam, hanem felül hosszabb oldalt rövidebb hajam van, néha bezselézem. Normális, kicsit szűkebb típusú gatyában járok, enyhén lógós farrésszel, converse sima, fekete cipőben. A többieket kérdezve humorosnak tartanak. A fogaim (mostmár teljesen rendben vannak, de hogy rögzüljenek, még fogszabis vok. Izmosabb vok, a kezem nem annyira csak a mellem meg a hátam és a vádlim. Magasabb a hangom ( a legmélyebb amit épphogy elértem éneklésbe: E ( a gitár legmélyebb húrja)). Sportolok és gitározom(amatőr szinten, nemrég kezdtem). Jó kis novella... XD. valahogy mégsem érzem magam olyan "rajosnak" mint a többiek. Az osztálytársaimon kívül a város menőgyerekeit nem ismerem annyira csak néhányukat. A többiekkel ők jókat dumálnak, de én nem tudok velük úgy beszédbe elegyedni. Nem ismernek max facebookon. Mit kéne tegyek?
2011. jún. 4. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit kéne tenned? Élni ahogy szeretnél. Én egy időben "raj" voltam, de most már nem tudnék az akkori énemnek a szemébe nézni. Nem szabad hogy másoktól függj így, ezt elérni persze nem könnyű, de nem lehetetlen.

Amúgy meg elég sok mindenben hasonlítasz rám :D

16/F

2011. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne másnak akarj megfelelni! Kit érdekelnek a "rajos" srácok?! Engem pl. személy szerint jobban vonzanak az egyszerűbb srácok akiknek nem az egekbe van az egójuk. (: 14/l
2011. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az egóm.. nos lehet hogy nagy XD de csak humorból ezt is. Imádok röhögni. És hogy ismerjem meg a város nagy arcait? mert azért ne csak az osztálytársaimat a csapattársaimat meg a szomszédgyereket ismerjem. Meg kéne ismernem az iskolában felettem és alattam járókat is. Igazából nem lógnak velük 1ütt az oszt.társaim csak köszönnek nekik meg 1-2 mondat. Akkor mégis hogy kéne megismernem őket, ha mások már úgymond "alapból" ismerik.
2011. jún. 4. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit idösebb vagyok,tapasztalat a majomkodás negativ élet körvonala lesz,de nem ezt akarod.Vagy mégis?Mert ez a bánatod.Amugy türelem elmulik,bár nagyon pörög a világ,nem feltétlen kell azonosulni vele,légy önmagad,ha az neked jó.
2011. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A város nagy arcait? :D

Bocsi, ez olyan hülyén hangzott.

Magamból kiindulva: nekem a barátaim egyike sincs körülzsongva a népszerűségtől, én mégis nagy arcnak tartom őket. Nem feltétlen az a nagy arc, aki lehajt egy "zsiráfot" fél perc alatt, vagy ilyesmi.

2011. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én szívesen megismerném ezeket az embereket, mert most csak látásból ismerem őket, de ők még onnan se. Szimpatikusak szerintem jófejek lehetnek.
2011. jún. 4. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, de már voltál egy időben raj????

kemény.

Kérdés író, te meg ne hordjál már szűk beszart lógós seggű gatyát, és akkor szexi lehetsz.

2011. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Őmm, kedves vagy de jó. megfogadom. úgyis itt a nyár
2011. jún. 5. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!