Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez baj? Gáz? Ciki? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj? Gáz? Ciki? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
14 éves vok és még soha nem jártam vagy csókolóztam,pedig van olyan barátnőm is,aki már elvesztette a szüzességét(,bár megbánta).Igaz,hogy kicsit ducibb vok,mint kellene,de fogyózom,jól öltözködöm és kedves,figyelmes és segítőkész is vok.
2009. dec. 25. 01:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Baj! Gáz! Ciki!

Megoldás:-------------> Tarkólövés.

2009. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz? fiatal vagy, előtted az élet. a szüzesség dolgot meg halogasd te is, te is megfogod bánni. jobb minél később, azzal akibe igazán szerelmes vagy.
2009. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb tanács amit adhatok az az hogy várj egy jó pasira és ne gyere össze mindenfélével ^^
2009. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én nem bántam meg :) azóta is együtt vagyok a barátommal.Ezis csak úgy történhetett meg, hogy nagyon megbiztam/megbizom benne, tudtam, h. figyelni fog rám, törődni :) ha igy van, akkor érdemes elveszteni...

nem gáz amúgy

2009. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz! Amikor összejöttem a barátommal, aki mai napig a párom, mindössze 15 volt. Fiú... és soha nem csókolózott. Mára sajnos fürtökben lógnak rajta a lányok, féltem is:D 5 éve vagyunk együtt.

Nincs ezzel semmi baj! Ez akkor se lenne gáz, ha idősebb lennél. Nyugi

19/l

2009. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

bocsi de te hulye vagy? de h ciki en az elso csokom 15evesen kaptam es sztem soha semmi nem keso,es ami a szuzesseget illeti hat azt fokent annak add akit igazan szeret es megerdemli nem akarmilyen jott ment fiunak akit csak az erdekli! es nem szamit ha ducibb vagy sot a fiuk azt jobban szeretik mint a deszka lanyokat,en sem vagyok hu de vekony sot van rajtam eleg folosleg es igyis szeretnek. Ne fogyozz!!! ebben a korban nem egeszseges,hidd el.Hiddel nem sokara felfigyelnek rad,ne csuggedj elotted az elet:)

17L

2009. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszy szépen,kivéve az 1.választ azt nem lett volna fontos kiírni!!! XD
2009. dec. 25. 01:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt, bocsi XD, megpukkadtam volna, hanem írom ki XD
2009. dec. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, hogy mi már itt tartunk, hogy 14 évesen ciki, ha szűz vagy és nem volt komoly kapcsolatod? Bocsi, lemaradtam, pedig még csak 18 vagyok. Francba, ezek szerint már égő, ha nem vagyok 3 gyerekes családanya ebben a korban? P*csába..megyek és dobok össze gyorsan egy gyereket.
2009. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megismernélek ...:P
2009. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!