Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! Akit bántottak? Segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Akit bántottak? Segítsen? Hogyan lehet szabadulni?

Figyelt kérdés
Ezek után is "szeretem" ragaszkodom inkább... Máskor is bántott, de most az sbo-n kötöttem ki. Persze bekísért. Nem mertem előtte elmondani a dolgot.:( aztmondtam elestem.

2023. máj. 20. 17:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Inkább privát üzit, segítséget szeretnék.
2023. máj. 20. 17:14
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Felhívod anyád, hogy költözöl haza. Közben szólsz az eü személyzetnek, hogy hívjanak neked rendőrt, mert bántalmaztak.
2023. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amikor éppen a fejed verik a falba hidd el, telefonhoz nemntudsz nyúlni, mert a telefonnal együtt a kezed törné el
2023. máj. 20. 17:43
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Ez kamu.

Engem is bántottak de csak egyszer és otthagytam.

Ezt normális ember nem tűri és ott kér segítséget ahol lehet

2023. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Akkor kérj segítséget másnap amikor nem látja, hallja. Dolgozik, esetleg amikor te is dolgozol. Gondolom nem veri a fejedet a falba 0-24 minden percében. Én is voltam bántalmazó kapcsolatban, tudom milyen érzés, de amikor el akartam menekülni akkor eltudtam. Ha nem tudsz elmenekülni az azért van, mert nem akarsz.
2023. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Fura maga ahogy felraktad a kérdést is...

Erről kamuzni nem szép dolog.

2023. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te nem is akarsz segitséget....
2023. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Stockholm szindroma? Akkor nem fog tudni eljönni, csak ha kirángatják onnan, barátok, ismerős, család. A családod egyáltalán tud róla mibe keveredtél?
2023. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Senki nem tud róla. Félek...
2023. máj. 20. 23:40
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Én nem voltam ilyen durva helyzetben, de tudom milyen irracionálisan kötődni, és hogy nem olyan egyszerű kilépni egy ilyen helyzetből. Viszont fontos, hogy muszáj. A NANE tud neked segíteni, ott nagyon sok ilyen esetet làtnak, már a lehetőségeid felvázolása is segíthet.

[link]

2023. máj. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!