Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog párkapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban élek, szerető barátnővel, mégis többre vágyom. Ki/mi itt a probléma?

Figyelt kérdés

Ezalatt értem, hogy más nőkkel/lányokkal is szeretnék lefeküdni, nagyon hajt még a vadász ösztön, és erről úgy tűnik nagyon nehéz leszoknom, ha egyáltalán lehetséges.

Ez nálam szigorúan csak szexuális, semmi érzelmet nem akarok kötni másokkal, csak hiányzik a "hedonizmus" e téren.

Most én vagyok a probléma, hogy nem vagyok hűséges a barátnőmhöz, vagy ez természetes, és lehet, hogy nem egészséges nekem a kapcsolatom? (1 éve vagyunk együtt)

21/F



2023. máj. 21. 16:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azt hozzá szeretném még tenni, hogy neki már jeleztem eféle szándékomat, és ő nem támogatna semmiféle harmadik személyt.
2023. máj. 21. 16:46
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Vadasz pszton xd mi vagy te, egy allat?

Amugy szakits vele, ha nem tudod a futykosodet a gatyoban tartani.

2023. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Ugye azon nem lepődtél meg, hogy nem támogatja? Nem szakított veled emiatt? A te döntésed egyedül, hogy félre tudod-e tenni ezt a vágyadat, mert ha nem, akkor úgy korrekt, ha szakítasz a barátnőddel, mert nem érdemli meg, hogy megbántsd.
2023. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Fogadjunk hogy ő több pasival volt mint te csajjal és ez sérti az egódat
2023. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts, nyugodtan "vadászhatsz" de ne csald meg, az nagyon undorító dolog.
2023. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Vadássz, de ne a háta mögött, gerinctelen módon. Szakíts, hagyd hogy más őt megbecsülje!
2023. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Én megértelek. Fiatal vagy még és szeretnél más nőkkel is együtt lenni. Ezzel semmi gond nincs, de akkor köszönj el a barátnődtől és szerintem nem is érdemes komoly kapcsolatot kezdened még egy jó pár évig.
2023. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Legyetek nyitott kapcsolatban, aztán mindketten félredughattok. Ebbe lehet, hogy belemenne.
2023. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Nem világos, hogy mellette másokkal is szexelsz (vagyis rendszeresen megcsalod) vagy csak szeretnél?


Amúgy szerintem valahol normális, fiatal férfi vagy, hajtanak a hormonok, tapasztalatra vágysz, újdonságra, kipróbálni másokkal stb. Nem baj, de akkor nem fair a barátnőd idejét pazarolni. Szerintem ilyenkor az lenne a korrekt ha szakítanátok Van olyan, hogy szeretsz valakit, de nem illetek össze vagy rossz az időzítés.

2023. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Csatlakozom, nőként is megértem, hogy fiatalon kivancsi az ember…


Anno lányba is volt ilyen ismerős, aztán agyba főbe csalta végül a pasiját. Sokan kíváncsiak, és nem csak pasik ilyen korban, elhiheted..


A korrekt válasz szerintem tudod te is mi lenne, ha nagyon mennél, és már írták is. Neked kell döntened, hogy a háta mögött ismerkednél, vagy gyáva vagy szakítani is.

2023. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!