Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom ilyen bunkó? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval...5 éve vagyunk együtt a párommal, van egy kisfiúnk, illetve 2 éve megkérte a kezemet. Viszont a lehető legtöbb média platformon más nőket követ és lájkolgat be, illetve nézegeti (főként tiktokon, ahol egy szál semmiben táncolnak), majd amikor megkérdezem, akkor rám szól. Rejtegeti a telefonját, ha összeveszünk, akkor hisztizek. Múlt alkalommal cserben hagyott (fontos esemény, inkább a haverjaihoz ment), ezért megígérte, hogy összeházasodunk, de most már azt mondja, hogy "majd ha megérdemlem". A kisfiunk születésnapján (2 éves lett) nem szólt se hozzám, se a gyerekhez egy szót se, mert "nem volt olyan hangulatban". Azt hajtogatja, hogy rinyálok,és hogy szülés után fogyjak le (így is vékonyabb lettem, mint terhesség előtt). Sokszor kritizál, és mikor megemlítem, akkor azt mondja, hogy csak viccelődik. De amikor ki akartam dobni, akkor sírva könyörgött, hogy adjak még egy esélyt. Egyáltalán nem mond nekem semmi kedves dolgot mostanában, de szentül akarja, hogy költözzünk össze. Szerintetek mit csináljak? Javítható?

21/N



2023. máj. 19. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem javítható, vagy csak időlegesen. Túl fiatalok vagytok. Átéltem. F, 42
2023. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Most ez micsoda? 2 éves közös gyereketek van, de együtt se éltek?
2023. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tanulmányok miatt maradtunk külön lakásban egyelőre. Őt a munka vitte másik városba, engem pedig a tanulmány kötött ide.
2023. máj. 19. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Elrontottátok. Túl fiatalon vállaltatok gyereket úgy, hogy még meg se ismertétek egymást, nem hiába van a mondás, lakva ismerjük meg az embert. Most a problémáitok csak bizonyos időszakokra korlátozódnak, ha összeköltöztök, a probléma állandósul, nem fogjátok tudni elviselni egymást. Biztos, hogy nincs közös jövőtök.
2023. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, hogy ilyenkor kívülállótól jobb hallani:

nem, nem javítható, és ez egy nagyon önző, énközpontú pasi aki elnyom téged és töri le az önbizalmadat, ezáltal kapaszkodsz belé.

2023. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Szakítanod kéne, hogy a gyereked ne ebben nőjön fel.
2023. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem is szeret nem is akar veled lenni csak vmiért nem lép le. Tanán nincs hova?
2023. máj. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

“megígérte, hogy összeházasodunk, de most már azt mondja, hogy "majd ha megérdemlem"

Apja faszat, azt. Ezen mar nincs mit javitani, semmibe vesz teged es a gyereketeket is. Kibasznam mint macskat szarni, gyerektartast utalja es pusszantas. A gyereknek ugysem lesz igazi apja hiszen ahogy irod, kepes volt csenddel buntetni ot a szuletesnapjan + ahogy veled banik, kapcarongynak nez. Nem szeret, nem tisztel, nem tart meltonak arra, hogy a felesege legyel, holott o nem melto arra, hogy hozzamenj. Ne tedd tonkre a sajat eletedet es a kisgyereket. Dobd ki mihamarabb.

2023. máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalva:

-Lenge nőkre "veri"

-Rejtegeti a telefonját

-Állandóan kritizál

-Hangulat függő

-Üres ígéreteket tesz

-Téged büntet, meg a gyermeketek

-Sérteget (kövérnek, hisztisnek, rinyálósnak nevez)

-Nem mond semmi kedves dolgot

-Manipulál (pl.: sírva könyörgött)


Aha... javítható 😂

Pl. elköltözik egy másik országba, jobb esetben, ami egy másik földrészen van.

2023. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Tedd ki a szűrét minél előbb, egyáltalán nem érdemli meg, hogy vele legyél. És sajnos tényleg túl korai volt a gyerek, de ezzel már nem tudsz mit tenni, a jövőddel viszont igen. Szakíts vele mert ilyen bunkóra nincs szükséged.
2023. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!