Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit bánsz, amit a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bánsz, amit a szerelem miatt csináltál de ma már nagyon kínosan emlékszel vissza?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 07:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Eltartottam 24 évesen egy lusta herét. (Na azóta csóró pasival soha többet) Olyan pasival kezdtem, aki az anyját jobban szerette.
2023. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló mint az egyes, csak fordítva a szerep :). Kiscsajnak egy évig nem volt semmi melója, de a háztartást sem rendezte ha már otthon volt. Amikor elkezdett dolgozni akkor havonta mondott fel 2 hónapig keresgélte az újat. Viszont amikor nekem szar volt a melómmal és stresszes voltam meg kicsit elhanyagoltam a sok tennivaló miatt rögtön meg is csalt :) Dolgos asszony kell, lusta köszi nem!
2023. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon kínos, de szerelmes voltam olyanba akinek párja volt (nem történt semmi) és túl sok időt töltöttem azzal, hogy álmodoztam arról, hogy történik majd valami és engem választ. Nem kínos, mert nem szándékosan lettem szerelmes, de rájöttem, hogy nem szabad ennyi időt és energiát (fejben) invesztálni valakibe aki nem téged akar.
2023. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam magam kihasználni, soha többet!
2023. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam, hogy teljesen elnyomjon és olyanná formáljon, amilyenné akart, majd mikor kezdtem kicsit magamra is odafigyelni, dobott. Szerencsére nem volt maradandó, szakítás után - habár nehezen, de - önmagamra találtam
2023. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Részegen kérdeztem rá kicsit qarrogánsan, hogy mégis mikor akar bemutatni végre a szüleinek?

Erre úgy ahogy voltam éjszaka kifestve, fesletten ittasan, azonnal beültett a kocsiba és elvitt hozzájuk és felverte az egész házat hogy ő bemutatja a bnőjét tessék, itt van, kijött az anyja, meg 4 tesója és várták mikor szállok ki a kocsibol.

Csak ott volt egy b.zi nagy bernáthegyi kutyájuk is amitől féltem, totál cink volt az egész

2023. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Habár mikor a haverjaiba álltam bele, akkor gyorsan felkapott és hazamentünk, mielőtt kapcsolnának, megmentett attol hogy ott is leégessem magam.
2023. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak kínos dolgokat tettem szerelem hevében. :)

Top 1, amikor észrevettem, hogy a kiszemelt csávó kocsija a bolt parkolójánál van, ahol vásároltam. Örömmel odamentem, mert láttam, hogy bent van a kocsiban, bekopogok anyósülésen, majd észreveszem, hogy lehúzott ablakkal beszélget a szomszéd kocsiban ülő csajjal, aki kiderült, hogy a barátnője. Már jópár év eltelt, de azóta is mardos a szégyen :D


Top 2, amikor csöngettem egy pasi lakásán, akivel kavartunk akkoriban, én bele voltam zúgva, és nem engedett be.


Top 3, levelet írtam egy pasinak, akivel szintén kavartam már egy ideje, hogy milyen jól éreztem vele magam (rendes levelet, javában volt már akkor net, de nem ott akartam). Válaszképpen letiltott Facebookon is, és soha többet nem láttam.


Top 4, egyszer futottam egy pasi után szó szerint keresztül a városon, mert azt mondta, öngyilkos akar lenni miattam (mert nem válaszoltam időben az sms-ére). Azóta is vígan éli világát.


Nem mondhatni, hogy unalmas fiatalkorom volt. :D Gyakorlatilag mindenki előtt lebőgettem magam, akibe belezúgtam. :)

2023. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt bánom hogy egyszer szóba elegyedtem egy külföldivel,akit ha mai napig nem tudok magamról levakarni. Viszont a körülményeim nem egyeznek. Én bolond meg beleestem.
2023. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
8-as: hajnalban csongettel, es az anyukajaval lakott?
2023. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!