Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért emlékszem az utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlékszem az utolsó szívtörő mondataira, hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Randinak indult még nyáron közel három hónapja, eleinte jó volt és szép de aztán minden megváltozott.


" úgy is lesz más barátnőd "


akkor miért nem mondod ki, hogy nem tetszem vagy valami?


" nem akartalak megbántani "


-------------


Feldolgoztam és más utat vettem, de ha a képeit meglátom szomorú leszek és eszembe jut..



2018. okt. 23. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy gondolom, hogy ez természetes. Én is kaptam már pár ilyen mondatott amik úgymond belém égtek és elszomorít, ha eszembe jutnak. Idővel fog csak elmúlni teljesen.
2018. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Pszichológus, idő.

Ennél vannak sokkal durvább szavak is, és történetek. Ha te egy ilyenen nem tudod túltenni magad, akkor nagyon ajánlom a pszichológus segítségét.

2018. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csajozz be!
2018. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert önbizalom-hiányod van.

Szeresd magadat; és már nem lesz szükséges, csak ilyen pluszok, ilyen extrák között lesz benne, hogyha más is szeret téged; de nem lesz elengedhetetlen, nélkülözhetetlen. Írd össze a jó tulajdonságaidat, mi az , ami benned a számodra pozitív.; törekedj a jóság, a tökéletesség felé, és ezt tudjad is magadról, és pl úgy láthatod, hogy törekszel minél jobb lenni, ha esetleg pl megpróbálsz lemásolni valami netes tánckoreográfiát; és akkor hogy igyekszel minél jobban utánozni, már látod is. Pozitívumok példaként, amikre esetleg felfigyelhetsz magadban, vagy felfigyelhet magára az ember: őszinteség, kedvesség, udvariasság, figyelmesség, jószívűség, empatikusság, segítőkészség, kompromisszumkészség, tolerancia, hát nemtom ilyen bölcsesség meg intelligencia vagy nemtom, pl a sikereidnek is örülhetsz, hogyha pl már volt eddig, ami valami nagyon jól sikerült, akkor azt pl mondjuk idézd fel, ami szép pillanat volt pl. Esetleg a szorgalmadat is szeretheted magadban pl, vagy hogy kitartó vagy, hogy mindig igyekszel a legjobb formádat odatenni magadból, bármi is a feladat, pl iskolában nem henyéled el, hanem igenis próbálkozol a lehető legjobban teljesíteni; ugye a lehetőségeid meg képességeidhez képest. Meg pl lehetsz még szerintem ami lehet jó barátságos , szelíd, mondjuk pl nyitott az új dolgokra, hogy nem zárkózol el az új elméletek elől azért, hogy pl megvédd az egód és lerázva magadról az új információkat, hogy csak neked lehet igazad; tehát még nem vagy beképzelt, szerény is vagy pl. Vagy mondjuk pl nemtom, ha sütöttél már valami jó ételt, és na , hát pl arra is büszke lehetsz, de mondjuk elsőként pl arra is, hogy azt te magad csináltad, te magad vitted véghez mondjuk; vagy pl az is jó pont, ha tényleg, nem lazsálod el a dolgokat, hanem pl ha időre kell menni valahova, akkor igyekszel minél pontosabban betartani a határidőt; vagy pl nemtom, ha a kutyád sétálni akar, akkor elviszed őt; vagy mittomén; ilyen figyelmesség (ezt tom h már írtam előbb:):)), h megkérdezed anyukádat, hogy hogy van, hogy telt a napja (ezt nem muszáj, pláne ha rossz a kapcsolatotok, és akkor rosszul esne, ha csak morogna, pedig te csak érdeklődtél) Vagy pl, hogy gondoskodó vagy esetleg, vagy jó problémamegoldó, kreatív; talpraesett esetleg nem tudom mennyire; ha kapcsolatban lennél, lehet pl jó a hűséges. Lehet pl jó esetleg , hogy olyan közvetlen vagy másokkal; -de ezt pl nem azért írom, hogy rossz, ha nem csak lehet ez is egy plusz még, aminek örülhetsz. Még az is jó, hogyha pl a tanárra is tekintettel vagy órán, hogy ő se akarja már feltétlenül azt a 8. órát megtartani, vagy valami, ez is még ilyen figyelmesség; meg ez ilyen tisztelettudóság, lehetsz megbízható, megértő, vagy csak egyszerűen jó hallgatóság. Hogyha pl okos vagy vagy valami, az is jó lehet. De ezt most ne más ítélje meg neked; mondjuk ha te ítéled meg, az nem feltétlenül lesz pontos; de mindenki annyit tud, amennyit hoznia kellett ebbe a Világba, amennyi tudásra, képességekre szüksége van; vagy nemtom, pl még szépen rajzolsz esetleg. Az is lehet egy jó, vagy ha jól énekelsz. Vagy pl nem vagy rendetlen; de ha rendetlen vagy pl az se baj egyébként. Hát nemtom kb ennyit tudtam most így összegyűjteni, remélem jók:D:D Minden jótot!!:):):)

2018. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!