Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jövője lehet így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövője lehet így a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

27 leszek nemsokára a párom 40.Szeretnék családot de azt mondta ő még nem. Majd később de úgy láttom rajta nem igazán szeretne.

Azt mondja hogy így is utalok mosni, gyerek mellet még több kell. Akkor a gazdasági válságra hivatkozik amit értek de akkor sose fogok szülni mert ez nem lesz már jobb.

Nem tudom így mi lesz nagyon szeretem és nem akarom el veszíteni.


2023. máj. 22. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Menekülj!


Ennek a kapcsolatotnak nincs jövője..


Hidd el a párod nem akar gyereket, csak nincs annyi gerince,hogy ezt közölje veled..

2023. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fszi nem akar gyereket se tőled se mástól, csak nem akar szakítani veled. Eszembe nem jutna úgy folytatni egy kapcsolatot, hogy ennyire ellentétesek a vágyak a partnerrel. Az egyik fél mindig szenvedni fog, akármelyik enged. Szóval vagy szakítaszt te vele, vagy megelégszel a gyerekmentes élettel mellette. Más út nincs.

Másrészt: gyerek mellett igaz, hogy többet kell mosni, de már nem a középkorban vagyunk, nem kell a folyóhoz cipelni és lúggal sikamikálni :D

2023. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sincs így jövője, a párod 40 éves… tudja, hogy nem akar gyereket, csak téged hiteget.

Az mondjuk igaz, hogy gyerek mellett többet kell mosni.

2023. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki 40 évesen is azt mondja, hogy "még" nem szeretne, akkor ő igazából nem szeretne egyáltalán, soha, csak nincs benne annyi, hogy neked is elmondja. Főleg ezek a rendkívül jelentős "érvek", mint a mosást felhozni, lol.

A kapcsolat jövője kizárólag azon múlik, hogy te beletörődsz-e a gyermektelenségbe, vagy felbosszant az ő inkorrektsége annyira, hogy lelépsz és keresel valakit, akivel ugyanazt akarjátok a jövőben.

Megjegyzem, ha valaki ennyire húzódozik a gyerekvállalástól, annál később se lepődj meg, ha esetleg mégis beadja a derekát, de lónak a fütykösét veszi ki a részét a gyerek(ek?) körüli teendőkből. Szóval vele szerintem nem érdemes ilyesmit tervezned. Ha neked ez így jó, akkor oké, ha nem, akkor tudod, mi a teendő.

2023. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Aki 40 évesen nem akar gyereket az már sose fog akarni.

Egyáltalán hogy képzeled ezt el? 10 éves lesz a gyerkőc az apja meg 50. 20 évesen az apja nagyapja lehetne!

Lassan meghal, miért akarod a gyereked tönkretenni?

27 évesen élned kellene hozzávaló pasival, maximum 35 éves korig, aki már le akar telepedni. Nem 40 éves faszira pazarolni az életedet!

2023. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nagyon ragaszkodó vagyok ha nem lennék egy pár én ugyanúgy törődnék vele. Mert szeretem mint embert is. Igazi hülyének érzem magam.
2023. máj. 22. 15:51
 7/21 anonim ***** válasza:

Hülyére vesz a hapsi. Ő nem fog akarni gyereket,te meg várogathatsz mellette, hogy majd mikor mondja ki az áment.

Nem szeretsz mosni? És ő? Gondolom, ez fel sem merül.

2023. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Csináld csak...13 évet dobtam így ki. Férfiként, egy karrierrista nő mellett. De apa lettem a második házasságomban 38 évesen és ez a lényeg!
2023. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A többiek véleményét osztom. Hagyd a fenébe! Én épp tegnap szakítottam a párommal ugyanezen okból. Ő állítólag akar gyereket-majd valamikor, én meg idősebb vagyok, mint te, így mondtam neki, hogy vagy most, vagy soha. Ő hebegett-habogott, én meg hirtelen felindulásból megmondtam neki, hogy fáradjon ki az ajtón a cuccaival együtt. Hiszem, hogy ha valaki akar gyereket és megtalálja azt a nőt, akivel boldogan lenne közösen szülő, akkor nem kell éveket gondolkoznia. Vagy nem akar gyereket, vagy tőled nem akar. A végeredmény ugyanaz. Ülj le vele és beszéljetek! Rákényszeríteni az apaságra nem lehet és nem is kell. Viszont tőle az, hogy indokokat hoz fel, amivel lebeszélne az anyaságról, a legnagyobb kötschögség! Beszéljétek meg és ne húzzátok egymás idejét, ha nincs közös megegyezés!
2023. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki hogy én szeretem de ha nem akar gyereket mondja meg és tudom hányadán állunk, neki amúgy van egy 10 éves fia.Azt mondta ő nem akar megint azért gürizni hogy minden centet a gyerek vigyen el így se elég a pénz.

Azt is mondta hogy nem akar úgy járni mint az első élettársával(elviszi magával a gyereket) Amúgy jó apa szereti a fiát.

Nemrég volt egy vitánk ami abból indult ki hogy hiába teszek meg mindent a gyerekért mégis ballagás, ilyen olyan eseményekre nem vagyok szívesen látott személy. Az anyja nem akarja hogy menjek. Másrészt a a párom oda álhatna elé hogy igen is én vagyok a párja és együtt vagyunk és együtt megyünk.

Azt mondta most mit csináljon ha nem akarja.

Semmit b+.

Vita indult ki ez lehet gyerekes tőlem de a volt párja sokáig nem dolgozót mégis sok mindent vet neki nyaklánc stb,ment vele néha közös programokat csinálni.

Nekem nem vesz semmit rendszeresen elfelejti a szülinapom. Eleinte nagyon mérges voltam de bele törődtem

2023. máj. 22. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!