Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem vannak gyökér exeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem vannak gyökér exeim?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy mindenki szeretettel gondol az exeire, közös képekkel nosztalgiázik, sose mond róla rosszat, a szakítás oka nem valami nagy dolog, csak kiszerettek egymásból vagy elfejlődtek egymás mellett.


Erre vagyok én, aki egyikre sem emlékszik szívesen vissza :D Vagy rosszban váltunk el, vagy nem, csak szimplán lezártam már és nem adott nekem annyi jót hogy visszavágyjak.


Még valaki?


2023. máj. 23. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha gyökér az összes, akkor valahol te is az vagy... Zsák a foltját.
2023. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt sok
2023. máj. 23. 08:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2 komolyabb kapcsolatom volt a férjem előtt, meg egy rövidebb. A 2 komolyra nem gondolok jó szívvel :D de a rövidebbre igen, ő nem volt gyökér, egyszerűen csak rossz életszakaszban voltam, mikor találkoztunk, és nem működött.

34N

2023. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az, amikor valaki még évekkel később, kapcsolatban is vágyakozva gondol vissza az exére, az komoly probléma.

Amúgy meg nem kell túlgondolni ezt a problémát. Ezernyi tényezőn múlik, hogy ki hogyan fog visszagondolni egy-egy adott exére.

2023. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem haragszom (már) egyik exemre sem, de marhára nem nosztalgiázom velük, pláne nem közös képekkel...?? Férjem nem biztos, hogy díjazná:))))
2023. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom nem örülne neki, ha exemmel nosztalgiáznék
2023. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt gyakorin mindenki őrzi a régi képeket és időnként előveszi és nosztalgiázik hogy milyen jó volt vele xy dolgot csinálni, mindezt párkapcsolatban/házason, aki meg nem csinál ilyet az gyerekes szerintük.
2023. máj. 23. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez a gyerekes viselkedés. Egyáltalán nem hiányzik egyik exem sem.
2023. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorikerdesek tele van bolondokkal, nem szempont, hogy itt ki miket csinál. Itt olyan figurák vannak hogy 20 000 Ft borravalót ad a pizzafutarnak h az dugjon vele meg ilyenek. Meg arról fantazialnak h a háború miatt majd csökken a ferfitobblet és nekik is lesz nojuk. Ez egy retek oldal minden véleményt gyanakvással kell kezelni.
2023. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem is csak gyökerek voltak.

Az egyik egy bántalmazó volt konkrétan, a második egy kommunikációra képtelen, alkoholista selejt (csak ugye 20 évesen még nem fogta fel, hogy az, csak vicces volt, hogy állandóan "szeszike" meg "szeszkó", én meg elnéztem, mert az egyetemista srácok nagyon nagy része volt ilyen...), a harmadik pedig egy személyiségzavaros bolond.


És nem, én nem vagyok gyökér. Csak nem volt fiatal lányként elég emberismeretem.


Azóta van normális párom, 10 éve vagyok vele, és ha valami miatt szétmennénk, nem mondanám rá csak úgy, hogy gyökér és kész.

2023. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!