Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz két emberből egy pár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz két emberből egy pár?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit hülye kérdés, de még sohasem volt barátnőm. Ha megismerek egy lányt, és elkezdünk beszélgetni itt le is ragadok. El kellene hívnom randizni, hanyadik randitól tekinthető a barátnőmnek. Help, hogy működik ez az egész

2015. ápr. 11. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekunk konkretan sehogy nem volt. Mikor kolcsonosen szeretitek egymast onnantol a baratnod. Mi 3 eve vagyunk egyutt a baratommal es soha nem kerdezte meg hogy leszek-e a baratnoje :D

18/L

2015. ápr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na, valaki válaszoljon már.

Engem is érdekelne a sok okosság ez ügyben.

2015. ápr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondtam. Mikor kolcsonos a vonzalom es a szeretet onnantol vagytok egy par
2015. ápr. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg: egyszerre küldtük el...
2015. ápr. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi elmentünk randizni és a barátom utána megkérdezte, hogy megpróbájuk-e? Hát mondom oké :D Ennyi volt, onnantól kezdve együtt voltunk :D
2015. ápr. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sokan az első csóktól számítják (persze most nem a részegen buliban kategóriára gondolok)

Velem és a barátommal is így volt, és nem volt ez a "járunk? Járjunk!".

2015. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem:akkortól,ha már kölcsönösen tisztelik,szeretik és jól megértik egymást. F.
2015. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első csóktól számítom. Nem kell ezt megbeszélni, mindketten tudjuk, hogy miért randizgatunk :D
2023. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!