Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti barátotok se talál meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátotok se talál meg dolgokat ha csak nincs a szeme előtt?

Figyelt kérdés
Akkor gyökér néha komolyan mondom... kicsit körbenézne és meg is találná.

2017. júl. 1. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én sokszor vagyok ilyen. 21f :))
2017. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én néha akkor se veszek észre valamit ha előttem van :D
2017. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
De amúgy ezért miért lenne gyökér?
2017. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

Na, ezért kamukérdés "Akkor gyökér néha komolyan mondom"..


Látom, nagyon szeretheted a párodat, ha "gyökér"nek nevezed.

Te meg vagy az ásó? Hogy néha egyengetni tudjad az útját?

2017. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

Barátnőm folyton ezzel cseszeget :D Megkérdezem, hogy hol van az xy erre ő "a helyén" ... Én meg kérdezem és hol a helye? "Na szerinted? Az konyhába a hűtő melletti komód alsó fiókjába" - "De ott már kerestem és nincs" Erre odatrappol, egy másodperc alatt megtalálja amit én 2 percig keresetem és azt hittem nincs ott és a kezembe nyomja nagy idegesen.

Nem értem miért kell ezen felhúzni magatokat, legalább örülnétek, hogy ilyen fontos szerepetek van :D

2017. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Férfiként néha olyan dolgokat nem találok itthon vagy a munkahelyemen, ami közvetlenül a pofám előtt díszeleg. Az egyik haverom pár napja a szemüvegét kereste, miközben a fején volt. Öhhh, igen, jó nagy gyökerek vagyunk.
2017. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Neha, de neha meg en, nem hiszem, hogy ettol barki gyoker lenne.
2017. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van, hogy a hűtőben találom a klíma távirányítóját a tej mellett. Ki tudja miért :D

30/f

2017. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet simán bamba, szórakozott, de az is lehet, hogy nem sok mindent csinál otthon, tehát nem rak rendet, nem végez nagyon házimunkát, akkor szokott ez még előfordulni. Hiszen azért nem talál semmit, mert ha ő rakná a helyére, akkor jobban rögzülne, hogy mi hol van.

De ez nem gyökérség, nem tudom, miért nevezed így a barátodat. Nagyon szeretheted őt.

2017. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Férjem csak akkor találja meg az üdítőt a hűtőben, ha az a legnagyobb, középső polcon van. Múltkor úgy jött ki a lépés, hogy a nagy lábast raktam középre, az üdítőt meg a legalsóra.. Figyelj : elkezd üvölteni, hogy miért nincs behűtve üdítőt. Mondom miiii kimentem, lehajoltam, és a kezébe nyomtam. Azóta se figyelem, hogy ő melyik polcon szokta meg az üdítőt. Nem fogyatékos, keresse meg :D
2017. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!