Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajátitják ki sokszor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajátitják ki sokszor a párjukat az embert?

Figyelt kérdés
Egy jó barátommal együtt szoktunk menni nyaralni, csak pár napot. Új barátnője lett és hisztizik hogy pár napra élmegyünk nyaralni, miért kell ennyire teljesen kisajátítani sokszor a másikat egy kapcsolatban?
2023. máj. 24. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem szeretem, hogy manapság ennyire fájdalmas lett egy nagyobb részben a monogámia és a kisajátítás. Persze vannak határok és különbségek, de a kisajátítás alapvetően mégis azt jelenti, hogy a másikat magamnak akarom, mert feltehetően jó nekem. Ez azért alapvetően nem kellene hogy egy rossz mechanizmus legyen ...
2023. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Úgy érted, hogy haverok együtt nyaralnak pár napot már évek óta? Nekem nőként nem lenne ezzel bajom. Én is szoktam barátnőkkel néha egy hétvégét kiruccanni. Ha olyan párom lenne, aki ezt nem tolerálná, nem lennék túl boldog. Nem mindenkinek jelenti ugyanazt a párkapcsolat. Vannak emberek, akik sülve-főve mindent együtt csinálnak, másoknak meg nem jelent gondot egy-egy csajos-pasis 7vége. Gondolom a fent említett hölgy az előbbi kategóriába tartozik.
2023. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
A poén az lesz, hogy a kérdező nő. XD
2023. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
3-meg sem fordult a fejemben, hogy a kérdező nő, de aranyos lenne :D 2-es voltam, engem még a férfi-női barátság sem zavar. De azért ha a párom közölné, hogy Icukával elutaznának Balatonlellére pár napra kikapcsolódni, mert minden évben úgy szokták, akkor azért kikerekedne a szemem! Nem sajátítanám ki a páromat, mehetne Icukával nyaralni, sőt attól kezdve akár minden napjukat együtt tölthetnék. Dehogy sajátítanám ki! :D
2023. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy másik kérdésnél megtudtuk, hogy ilyenkor a pasik caajoznak. Az is, akinek kapcsolata van. Férfi mondta.
2023. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért sajátítod ki a haverkádat?
2023. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

# 5, biztosan így van. Kivétel nélkül mind ilyen. Jó dolog az általánosítás.(irónia)

Nem szívesen élnék olyan párkapcsolatban, amelyben csak akkor lehetnék biztos abban, hogy a párom nem csajozik és nem csal meg, ha magamra kötözöm és közben fogom a fütyijét, nehogy rossz helyre dugja.

Nem örülnék, ha egyáltalán felvetődne az ötlet, hogy ellenkező nemű barátjával nyaralgasson, ahogy én sem tenném, de egy fiús hétvégével nincs bajom.

2023. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Ennek elég sok oka lehet. Féltékenyek, bizalmatlanok, társfüggőek, akár irigyek is lehetnek, mert nekik nincs ilyen haver, vagy épp nem kedvelik a havert, ilyesmikre tippelnék.

Nekem eszembe se jutna ilyesmi, sőt, eszébe szoktam juttatni a páromnak, hogy legyen eleget a haverjaival, mert kell neki a kikapcsolódás nélkülem is. De mi nem vagyunk beteges módon rágyógyulva egymásra.

2023. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert rosszul esik neki, hogy ő nem mehet, hogy vele nem megy, vagy nem bízik benne.
2023. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

"Nem szívesen élnék olyan párkapcsolatban, amelyben csak akkor lehetnék biztos abban, hogy a párom nem csajozik és nem csal meg, ha magamra kötözöm és közben fogom a fütyijét, nehogy rossz helyre dugja.


Nem örülnék, ha egyáltalán felvetődne az ötlet, hogy ellenkező nemű barátjával nyaralgasson, ahogy én sem tenném, de egy fiús hétvégével nincs bajom."


A két bekezdés ellentmond egymásnak.

2023. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!