Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajátitják ki sokszor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajátitják ki sokszor a párjukat az embert?

Figyelt kérdés
Egy jó barátommal együtt szoktunk menni nyaralni, csak pár napot. Új barátnője lett és hisztizik hogy pár napra élmegyünk nyaralni, miért kell ennyire teljesen kisajátítani sokszor a másikat egy kapcsolatban?
2023. máj. 24. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%
10, nem mond ellent, szívesen elmondom, hogy miért. Ha egy lány barátjával Lillafüredre (bármivel helyettesíthető) akarna a párom utazni néhány napra, akkor annak nem örülnék. Mármint ha nélkülem menne, mert én is szívesen mennék és nem gondolom, hogy probléma lenne, ha magával vinne. Ahogy én sem megyek külföldre síelni a férfi barátommal a párom nélkül, csak mert mi azt úgy szoktuk régebben, amíg mindketten szinglik voltunk. De ha néha elmegy a párom, teszem azt egy társasjáték klubba egy régi nőnemű barátjával, mert ők vagy 1000 éve ismerik egymást és van egy ilyen közös hobbijuk és pár órát vele tölt, akkor nem fogom otthon lerágni a körmöm. Ahogy a síelős barátommal 1-2 havonta szívesen megiszom egy kávét és a párom sem fog a kardjába dőlni emiatt. Ami a fiús-lányos hétvégét illeti, én minden évben körbetekerem a Balatont egy barátnőmmel 2 nap alatt. Egyet ott alszunk. Szép is lenne, ha a párom azt hinné, hogy majd bepasizunk. Ismerkedik a fene! Bicajozunk, csajos hülyeségekről beszélgetünk, alszunk, majd reggel folytatjuk bringázást. Ez évente egy hétvége. A párom a haverjaival egy horgásztanyára szokott menni. Csak fiúk, söröznek, kibeszélik a nőket, aki akar, az pecázik, aki nem, az grillezik, vagy bográcsozik. 4-5 fiú, többsége családos, vagy kapcsolata van. Ilyenkor nem hívogatom 5 percenként attól tartva, hogy majd jól elmennek a közeli faluba csajozni.
2023. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon beálltunk ebbe a nő-sajátítja-ki-a-férfit-dologba. Fordítva is bőven megtörténik.


Én nem bántok senkit, akit ez zavarna. Ki hogyan szocializálódott, kinek milyen a baráti társaságának az összetétele, milyen friss a kapcsolat, mennyi igényük van együtt töltött időre.


Az én párom is pecázik, vannak pecás haverjai, de foggal-körömmel tiltakozik az ellen, hogy én ne menjek velük pecázni. Pedig felajánlottam többször is. Ragaszkodik hozzám, annak ellenére, hogy míg én nem voltam vele, addig ők is mentek egymagukban, csak fiúk. Én örülök neki, hogy szeretne velem is menni, hogy megakarja osztani velem a jó élményét. Nem fogok a haverok kedvéért erősködni, hogy "lécci had ne menjek".


Ez a harmadik baráti társaságom. Az előzőekben is vegyesen voltunk fiúk-lányok. Nekem fura, hogy pld csak nőkkel legyek társaságban. 🤷🏻‍♀️ Egyáltalán nem mások a témák csak nőkkel sem, mint vegyesen vagy csak férfiakkal. Pont ezért vagyunk barátok. Hála istennek az én párom is így gondolkozik és örül, hogy vannak más heteró párok is a körünkben.


Mondjuk 10 évnyi együttélés után lehet, hogy nekünk is lenne igényünk arra, hogy egymás nélkül nyaraljunk (vagy még jobban ragaszkodnánk egymáshoz.)

2023. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!