Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vele maradjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vele maradjak? Szeret egyáltalán? 23/l 25/f

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Azt mondta, hogy átalakult mély szeretetté a szerelem nála. És amikor ketten vagyunk érzem is, hogy szeret, megölel, bújik, vigyáz rám stb…de ha pl. egyetemi buli van, vagy valami közösségi rendezvény konkrétan egész végig nem látom. Vagy épp azt látom, hogy az exe után megy, vele beszélget/flörtöl. Kb úgy érzem néha mintha “menekülne” előlem, ha ott vannak többen, főleg ha iszik. Akkor tényleg az exét követi.


De ez csak ilyen helyzetekben van. Alapból meg csomó szeretetet ad, csak ilyenkor elbizonytalanodom, hogyha valóban szeretne akkor ezeket csinálná-e a szemem láttára?



2023. máj. 24. 23:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és direkt nem teszem szóva meg nem futkosok utána, megadom neki a teret
2023. máj. 24. 23:15
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem nagy barátok az exével, alapból nem beszélnek
2023. máj. 24. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
WINDOWS 11
2023. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Részegen az exe után futkos, azért szerintem ez nagyon sokat elmond. Többek között azt, hogy amit irántad érez az nem mély szeretet, hanem nagyjából semmi.

Az jó, hogy adsz neki teret, kell is, de a végletekig elnézőnek sem kell lenned. Ezzel az ex után kajtatással csak téged aláz meg. Szerintem ő már nem szeret, csak kihasznál téged.

2023. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem is ez fordult meg a fejemben :( csak közben tényleg annyira gondoskodó, hogy azt gondolnám ilyet csak azzal tesz az ember akit szeret. Meg sokszor megölel stb.

Viszont az exe az több téren is képben van, már egyszer rá is írt egyik este, hogy örült hogy látta+bejelölte berealen hogy minden nap lássa mit csinál+volt már, hogy kicsit “letapizta” a derekát a szemem láttára.

De ezeket leszámítva meg semmi jele hogy gond lenne, annyira kettős az egész

2023. máj. 25. 00:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"egyetemi buli van, vagy valami közösségi rendezvény konkrétan egész végig nem látom"


Akkor tényleg vigyáz rád.

Tapogatja az exét a szemed láttára, ráír, hogy milyen jó, hogy találkoztak? Ezek igazán semmiségek!

A pasi arra játszik, hogy ne neki kelljen szakítani. Kiprovokálja, hogy te szakíts. Mit kellene tennie ahhoz, hogy kidobd? Ha valakit "megrakna" az egyetemi bulin a szemed láttára az asztalon, akkor az már elég indok lenne?

2023. máj. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem vagytok együtt, csak a színjáték megy, ki tudja hány nőnek csapja a szelet, amikor nem vagy ott. Szerintem ez nem szeretet, akit szeretsz, tisztelsz is.
2023. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

,,De ezeket leszámítva meg semmi jele hogy gond lenne, annyira kettős az egész"

Szerintem azok a dolgok, amiket felsoroltál, már bőven elegek ahhoz, hogy azt mondjuk itt bizony gond van, nem lehet őket nem figyelembe venni.

2023. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Te magadtól vagy ennyire buta, vagy minden reggel mögéd áll három osztag rohamdroid és segítenek belökni, hogy ezen a tempón pörögj?
2023. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1 ev utan atalakult a szerelem? Ezt a link dumat. Mar csak kenyelembol van veled, vagy csak egyszeruen gyava szakitani.


Dobd ki, jobbat erdemelsz.

2023. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!