Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a pasitok több 100 csajjal streakelne naponta?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, már együtt élünk. Alapból nincsen problémánk, nagyon jól megvagyunk. Viszont engem nagyon kezd zavarni, hogy több 100 csajjal streakel snapchaten, folyamatosan jelölgetik be újak és vagy napi 3 streaket küld. Engem zavar kicsit mert ha nem akar ismerkedni akkor minek. Barátainak küldje el messengeren meg akikkel jóba van aztán kész. De ne több 100 csajnak napi szinten. Aztan varja hogy ki reagál rá...

Én inkább töröltem a snapemet és boldog tudatlanságban vagyok, hogy nemtudom miket küld. 😅 Még nem beszéltem vele erről mert nemtudom jogos e beleszólnom. Vélemény?



2023. máj. 25. 06:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Jogos😅 jaaaj amugy tenyleg nagyon gyerek meg a lelkem ezt leszamitva annyira szerethető....és hát egyszer mindenki felnő nem?🤣

Visszaterve amugy 5 madoperc lőni egy kepet az alkalmazas meg automatan elkuldi mindenkinek szoval annyira nem sok idő😶‍🌫️

2023. máj. 25. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!