Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá párom, hogy hagyja már a fenébe a maratoni kajakészítgetést, amivel elmegy 2-3 naponta napi 2-3 óra, és inkább rendeljen mindig, hisz rohadt jól keres és felesleges ezen spórolni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 22:21
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Segítek neki mert kettőnkre készül a kaja, de rengeteg időnket elveszi, mindig mondom, hogy inkább rendelgessünk, jól keresünk, minek feltétlen kaját főzni?
2022. szept. 18. 22:23
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Olyan aspektusát nem nézted, hogy egészségesen akar étkezni, tudni akarja, mi kerül bele, vagy ő neki esetleg ez egy hobbi is, ami kikapcsolja?
2022. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. A párod nem egy játék vagy egy tárgy, amit te irányíthatsz. Ha kaját akar csinálni, akkor had csináljon már kaját.
2022. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De hisztizik, ha nem segítek. Segítek, de több óra elmegy vele. Inkább üljön velem a kanapén, Netflixezzünk és rendeljük az ebédet. Havi fejenként 60-ból meglenne 1 hónapra, de inkább vásároljunk be, piacozgassunk, főzzünk változatosan, minek..?
2022. szept. 18. 22:28
 5/31 A kérdező kommentje:
Franc tudja kikapcsolja-e, szerintem nem, hisz akkor nem mondaná, mennyire kevés az ideje. Sosem értettem ezt a spórolósdit a kajarendelésen, főleg ha nincs semelyik fél rászorulva.
2022. szept. 18. 22:29
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Férjem ilyen mint te, hát nekem 4 evembe telt mire nagyjából lenyugodtam h "nem enged" főzni.


Viszont nemcsak sok pénz elmegy, hanem én nem szeretem annyira a rendelt kaját, nem házi ízek. Összecsiszolódtunk, gyors kajákat készítek, és ő se szól annyit h minek főzök.

2022. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ezek nem gyors kaják, mivel többnapra szólnak 2 embernek. Ezek bonyolult, időigényes kaják, amikhez a vásárlás, elkészítés, elpakolás, takarítás hosszadalmas folyamat.
2022. szept. 18. 22:35
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

En ellenzem a kajatendelest alapbol, Mert egeszsegtelen es nem is tudom megfizetni naponta, de szerencsere imadok fozni. Viszont nem ertem, hogy hogyan mehet el naponta 2-3 ora ezzel, ha raadasul mindketten reszt vesztek benne. .. En pl tegnap foztem egy nagy labas toltott paprikat, igy ma is azt ettuk es holnaprra is maradt. Parommal csak hetvegen talalkozunk, szoval magamra fozok hetkozben. Holnap fogok vmit csinalni, de ket napra, aztan majd szerdan megint. Egy levest es masodikat 1 ora alatt elkeszitek. Tegnap is egy ora alatt vegeztem, pedig egyedul csinaltam. Persze tobb ido volt, mire megfott, de addig elpakoltam es mar a kanapen bujtunk egymashoz a baratommal. Szoval nem vagom, a 2-3 ora nagyon sol naponta. Miket esztek?

Amugy En sok fozeleket szoktam, sokszor husmentesen, inkabb zoldsegeket.

2022. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Ezek szerint imád főzni.


Pályát tévesztett. Ha napközben egész nap főzne, nem lenne kedve otthon is.:)

2022. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
#9 Hatvaz mar valoban problemas, hogy ragaszkodik a bonyolult kajakhoz. Kossetek kompromisszumot: hetvegen fozhet bonyolultat, amibe te is segitesz, hadd elje ki magat, de hetkoznap egyszeru gzorsan elkeszitheto eteleket csinaljon.
2022. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!