Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mondtam a lánynak,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondtam a lánynak,hogy megyünk majd kirandulni, ha jó idő lesz, meg segítek neki anyagilag,mert megszorult,akkor hitegettem? Csak nem úgy jöttek össze a dolgok.

Figyelt kérdés
Jogos a kiborulasa ,? Nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy mondtam többször elmegyünk kirándulni , illetve kérdezte megyünk e és én igent mondtam, de nem lett belőle semmi és kiborult
2023. máj. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Lefeküdtél vele?
2023. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, jártunk ,majd szex ,majd megint járás ilyesmi. 2 es fél évig
2023. máj. 25. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, hitegetted.
2023. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Velem is előfordult ilyen. Elfoglalt férfi, többször mondta, hogy megyünk ide, vagy oda, aztán azóta is várom :D vagyis már nem. Egy-két programot, le lehet mondani, vannak az embernek előre nem tervezhető dolgai, de ha ez rendszeres, akkor nekem az az ember nem megbízható, vagy nem vagyok neki fontos, így bármelyik is áll fenn, felejtős a dolog. A lány részéről jogos a kiakadás. Igen hitegetés és a mézesmadzag elhúzása a másik orra előtt a beígért kirándulás rendszeres elmaradása.
2023. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Jön a hosszú hétvége menjetek el valahova autóval vagy vonattal akárhova...

Nem kell több napra csak valahova elugrotok és megnyugszik a kicsi szíve

2023. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!