Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha férjes asszonyké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha férjes asszonyként beleszerettem egy azonos korú volt munkatársamba, ami sajnos kiderült férjem tudtára hozták, azóta állandóan gyanakszik ha ki ki maradozok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Házasságban élek már 45 éve van két családom akik már nincsenek velünk. Korábban talán nyolc éves házasok voltunk, amikor a munkahelyemen megtetszett egy munkatársam, akivel többször is lefeküdtem. Jó volt és sokat beszélgettünk arról hogy elválok és a barátommal együtt éljük tovább az életünket. Barátom az független legény ember volt 28 évesek voltunk ekkor egyidősek voltunk. Nagyon megszerettük egymást. Sajnos ezt a kapcsolatunkat megtudta a férjem is, vele azóta sem felhőtlen a házasságunk. Ha elmaradok valahol mindjárt azzal jön , na a barátoddal voltál. Ebből elege lett a barátomnak, és kb fél év elteltével egyszer csak hegházasodott és elköltözött az ország másik végére. 18 évi házasságukat követően elváltak, és visszaköltözött oda ahonnét elköltözött. Sokszor találkozunk beszélgetünk, és voltak közeli kapcsolatunk is egypárszor. Isteni vele a szex, pedig már közeli a 70. évéhez. Újra házasságot kötött a barátom, és nagyon boldog házasságban éli világát. Vannak idők amikor titokban egy szállodában együtt vagyunk,egy egy éjszaka. Én nagyon szeretem a barátomat észreveszem, hogy Ö is engem. Csak azért nem válunk mi el, mert a férjem azt mondja ha elválok tőle felakassza magát, hát ezt nem akarom. De nem vagyok elég okos, mert az igazi jó szex, az nekem hiányzik, férjemnek már nem áll fel, így ő nem tud tenni semmit sem a jó szexért.Imádom a barátomat, neki ott a felesége aki ragaszkodik hozzá, most úgy néz ki a mi helyzetünk, hogy titokban tudunk találkozni szállodákban apartmanokban, de azért az nem az igazi. Kérdezem hogy azok akik hasonló kapcsolatban voltak már, hogyan oldották meg a helyzetüket? Házasságon kívül voltak e szeretőjük, akikbe szerelmesek voltak? Hogyan végződőtt a kapcsolatuk?
2023. máj. 26. 19:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha se te se ő nem vál el, akkor maradjatok szeretők.
2023. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
(bocs, ha te nem válsz el*)
2023. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy már ennyi idősen???

De tényleg??

2023. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Na, várjál. Én nem vagyok matematikus, de ha 28évesen egyidősek voltatok és ő ma közel van a hetvenhez, akkor számításaim szerint te is közel vagy a hetvenhez. Mit akarsz már a szexszel? Akkor kellett volna elválnod, nem egy fos házasságban leélni az életed. Ezt már elkúrtad.
2023. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Péntek esti mese, egy unatkozó, dühös, morgó vén egyedtől, akinek a mai napja telve volt frusztrációk tömegével, és így próbálja magából levedleni az elfolytott idegességét:DD
2023. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, gondolkodásra ösztökéltelek egy másik kérdésednél. Csak annyit ígérj meg, hogy a nagyon fontos és sűrű dolgaid után szánsz pár percet gondolkodásban az ott kifejtett mondanivalón, én csak ennyit szeretnék:D
2023. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%

20 évesen fura, de valószínűleg a válaszolók közül szinte mindenki lesz 70 éves és remélhetőleg fogtok még akkor is nemi életet élni.

Szerintem másképpen nem nagyon lehet megoldani, mint eddig. Ha 40 éves lennél, azt mondanám, hogy válj el és kezdd újra, de egy 70 évesnek ezt nem tudom jó szívvel javasolni. Szerintem ha mindketten elválnátok és együtt élnétek, kb. egy hét múlva egymás agyára mennétek és mindenki menne vissza a megszokott, jól bejáratott házastársához, akinek már minden egyes rezdülését ismeri. Nagymamámnak volt szeretője. A férfi haláláig tartott a viszony. Papa sejtette, de szerintem nem érdekelte. Annak idején mondjuk még nem volt opció a válás. Ezt az infót nem tudtuk. Anyukámnak (a menyének)mama bevallotta, mintegy meggyónt neki a halála előtt.

2023. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Előre is elnézést kérek, de ez annyira szürreális, kaffkai tragikomédia, hogy én végig röhögtem. Bocsi.
2023. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
Én ezt nem értem....
2023. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Hmm, ti is érzitek ezt a szagot, olyan fura. Jajj tudom már, kamu szag van.
2023. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!