Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok örülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok örülni a párom boldogságának?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyeségnek fog hangzani, de ha a párom sok időt tölt nélkülem, és másokkal van, az egy idő után zavar. Ilyenkor persze kevesebbet is beszélünk, és úgy érzem, hogy velem rosszabbul érzi magát, mint másokkal. És mielőtt elkezdtek beszólni, én tudom, hogy ez hülyeség. Azt is tudom, hogy sokkal könnyebb lenne, ha nem zavarna ez és csak simán tudnék örülni annak, hogy milyen jól elvan.

Tehát tisztában vagyok vele, hogy a baj velem van. Majd talán elmegyek pszichológushoz, ha lesz rá pénz.

Vajon az önbizalmi problémáim miatt van ez? Bárki volt hasonló helyzetben, és ha igen, mit csináltatok?



2023. máj. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

ÖNBIZALOMHIÁNY, önelfogadás, önszeretet/önelfogadás, elengedés, stb hanganyagok youtube keresd meg ami neked bejön...ajánlott hallgatása nap mint nap!

Elképzelhető, hogy már nem elégited ki a jóérzés faktorát, de ez az ő ügye, neked is kellene olyan elfoglaltság, barátnők stb akivel jól érzed magad a párod nélkül..

2023. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak barátnőim, nincs ezzel gond szerencsére
2023. máj. 28. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Mennyit van a haverokkal? Nem olyan biztos az, hogy benned van a hiba.
2023. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sokat van velük, de inkább rövidebb időre, hogy pl elmennek 1-2 órára meginni egy sört, mert közel laknak. Jövő hétvégén meg megy egyik haverjával külföldre.

Szerintem bennem van a hiba legalábbis bennem is és szeretnék erre megoldást találni

2023. máj. 28. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológus, sport, hobbi, önfejlesztő csoportok, könyvek, jóga, relaxáció és hogyha téged tényleg úgy van, hogy inkább menekül, mert ha veled van, akkor se bőven veled foglalkozik, hanem inkább mobilozik, tv-t lesi, nem segít semmiben jóformán, akkor nyugodtan el lehet engedni a kezeit és csakis magadra koncentrálni.
2023. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg nincs feltétlenül baj egyikőtökkel sem. Én is voltam ilyen kapcsolatban, én sem éreztem benne jól magam, pedig semmi baj az önbizalmammal és meglepő módon egyébként szingliként is jól elvoltam mindig, de ha már van valaki, azzal ne csak ilyen himihumi (számomra) egymás mellett élés és néha elővevés legyen, hanem valami normális. Egyszerűen nem volt kielégítő, nekem másfajta dinamikára van szükségem.


A férjemmel máshogy működünk, jobban össze vagyunk nőve és ez nekünk így kényelmesebb és komfortosabb, mint a korábbi felállás. A barátainkkal is általában együtt vagyunk, nagyobb társaságban, szerencsére ők is inkább ezt szeretik. Más ezt fojtogatónak találná, mi meg egy ilyen kapcsolatban tudunk jól teljesíteni és jól érezni magunkat.

2023. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!