Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem tud örülni a fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud örülni a fia boldogságának a párom anyja?

Figyelt kérdés
Most jegyeztük el egymást másfél év után és azóta /pár nap/ nem beszél velem, nem is köszön, levegőnek néz. Ezen felül ha ott vagyunk nála akkor cseszegeti mindennel a páromat. Meg azon van kiakadva, hogy neki előre nem lett szólva az eljegyzésről, meg hogy én nem szóltam neki előtte. Könyörgöm én hogy szóltam volna, mikor nekem is meglepi volt? Mért nem lehet velünk örülni? Sosem fogom megérteni az ilyen fiús anyákat...
2012. okt. 23. 15:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
A fius anyak 90%a ilyen. Egyresz nem lat ki a sertodottsege mogul, masreszt pedig keptelen tul tenni magat az eljegyzesen. Komolyan, mintha valami katasztrofa tortent volna. Nem kell hozza jarni, jol nezzetek meg a paroddal, mert ennel mar csak akkor lesz boldogtalanabb, ha osszehazasodtok, amit vagy lenyel vagy nem. Parod mit szolt mindehhez?
2012. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Párom szerencsére /és ezt most le is kopognám/ nem nagyon foglalkozik anyuka sértődöttségével. Ő sem érti,minek ez nagy harag az anyja részéről.Elvégre a mi életünk,a mi döntésünk. De igaz sajnos,hogy a fiús anyák nagy rész ilyen.Pedig jobb ha edzi magát,mert esküvő is lesz :)!
2012. okt. 23. 15:36
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Fog askalodni, de az a baja, hogy "elvetted " tole a kisfiat, nem lesz kirol gondoskodnia, nem fogjatok felhivni, hogy mit hogy csinaljatok, annyi rahatasa se lesz a volegenyedre, mint eddig, azt meg mar meg sem akarja erteni, hogy boldogok vagytok, ez a legszomorubb az egeszben. Tul lehet elni, tapasztalat! :) sok boldogsagot!!
2012. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ellenséget látja Benned...aki elvette a kicsi fiát.

Most, az eljegyzéssel szembesült igazán a dologgal.már nem őt szereti a fia legjoban.

Ne menjetek mostanában. Hadd eméssze a jóasszony.

2012. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Anyának most lett egyértelmű,hogy a kisfiát elvette tőle ez a "céda".

Elveszi -elviszi ,ez a semmitérő liba,át kell neki most adnia neked a drága fiát.

Ez neki belül egy vereség,hisz te győztél,mert Ő bízott benne legbelül,hogy nem így lesz.

...és mégis így lett,

igazán sose fog neked megbocsájtani ezért,de az első unoka megszületése után ,valszeg nagyot fog javulni a ti kapcsolatotok.

2012. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Az unoka szuletese utan is utalni fog, tehat vagy teszi a szepet es ugy szid, vagy nyiltan es nem kertel. Elso sokk az eljegyzes, masodik lesz az eskuvo, a harmadik pedig a gyerek, akiben azt latja, hogy beloled is van. Sajnos ez van, nalunk igy mukodott. Engem utal anyosom, szerinte nem vagyok eleg jo a fianak, es szerinte nem adok finomakat enni, stb. :)
2012. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Hidd el idővel megnyugszik!


Mindenesetre Gratulálok az Eljegyzésetekhez!!! :)

2012. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Hát akkor még jó ideig haragudhat,mert nem tervezünk még gyereket :)! De igazatok van. Mondjuk engem sem hat meg annyira ,mert magát járatja le.Bár van egy kisebb fia akiről még tud gondoskodni,bár a páromat persze ez a tény nem pótolja! Csak ez is olyan izé dolog,hogy imádja elviekben a fiát de mégis hülye helyzetbe hozza ezzel,ergo bántja!
2012. okt. 23. 15:55
 9/38 A kérdező kommentje:
Köszi a gratulációt :)!
2012. okt. 23. 15:55
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Ami lemaradt: ezek az anyosok sosem fogjak beismerni, hogy hibaztak, ha megis, mar keso lesz, amikor mar a fia is elfordul. Akik lepontoznak, engem erositenek meg, bizony ilyenek, es nyilvan vannak kivetelek, rajuk ez nem ertendo!
2012. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!