Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam ezeket a gondokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam ezeket a gondokat a férfival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki nagyon nehezen engedi hogy 3-man találkozzunk a barátnőjével, de ő egy tök normális lány. Szerintem fétlékeny a srác, sőt fix, mert a duma közben kiderült.


Lényeg:


1, Igazából az egész párkapcsolatukat én indítottam, én nyomtam neki hogy gyerünk ember hát ő nyitott akkor kezdd el, ő meg mondta hogy jaj ez meg az már mennyije volt, meg milyen már. És én hetekig erőltettem de figyelj, neked tetszik a csaj, oké, másnak is ő volt a csaja, attol nem lehet a te barátnőd? És mondom hetekig. Az elején azért tetszett meg neki mert olyan vadul dug meg szexel meg olyan segge van hogy húh - ezt ő mondta.


2, Egyszer amikor taliztam a sráccal, amint megérkeztünk az utcán sétáltunk és látott egy neki vonzó csajt. Odament hozzá 20 méterről, hogy bepróbálkozik. Visszajött, hogy na akkor lehet ennyi volt már bocs, de azt mondta menjünk. Mondom most hülyítesz ugye? kb 5 perce taliztunk erre egy itt hagysz? És úgy felment az agyvizem. Chaten meg megint megkérdeztem hogy ezt komolyan gondolta-e, és még ő volt mérges hogy ezzel mi a gond. Mondom kb. 5-10 percre hogy találkoztunk. Ez alapján mennyire megbízható? Barátságban vagy párkapcsolatban?


Ezek még a mostani párja előtt történtek. Amik most jönnek az utána (közben)


3, Jár bulikba haverokkal/egyedül, nem baj. Csak egy csaj lesmacizta és ő meg hagyta. Azt mondta nem volt még annyira beb*szva. Amikor velük voltam akkor elvileg ezt átbeszélték, de nem tudom hogy "ezt" alapján erre gondoltak-e.


4. Haverom nagyon féltékeny a csajára (melyik férfi nem) és ezek szerint amikor én vagyok ott, nemtom miért, nem is akarok csajt, fogyatékos is vagyok, durván az. Csak mesélt ilyeneket nekem röhögcséltünk.


5, A srác már említette hogy szakítani akar nekem így négyszemközt, a csajával mert nem bírja


Nem akarok passzív lenni ebben, hogy egy rendes lánynak fenntartom a reményt mármint részeseként tartom fenn, illetve az is lehet hogy tévedek és ezzel szétcsesznék egy barátságot.



2023. máj. 29. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem tetszel a lánynak, akkor hiába szakítanak nem fogsz a pasija lenni, ha meg kiderul, hogy tudtál róla, hogy megcsalta és te nem mondtad el neki (mégha nem is kötelező) végképp nincs esélyed.
2023. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké ha ez lesz az általános felfogás hogy elakarom szedni tőle akkor ne írjatok, tekintsétek semmisnek a kérdést.


Nekem a csaj sem jön be.

2023. máj. 29. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam egy gyenge elméjűnek de ezt a katyvaszt én rohadtul nem értem 😂
2023. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


Melyik részét nem érted mert el tudom magyarázni, ha nem az 1-es vagy.

2023. máj. 29. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt nagy bajok vannak a fogalmazás készséggel... Hányas voltál belőle a suliban?
2023. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!