Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim arra hivatkozik,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim arra hivatkozik,ha túlhajtja magát,akkor megnáthásodik. Ennek mennyi a valóságalapja? Vagy csak így akar dolgok alól kibújni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
És a nátha miben gátolja?
2023. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na hát ez az...ezt kérdezem én is..
2023. jún. 2. 09:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A sok stressz valóban gyengíti az immunrendszert és könnyebben betegszik meg az ember.

De mi alól akarna kibújni?

2023. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szexelni nem olyan jó náthásan, mert közben folyamatosan csöpög az orrod - ha ez a kérdés.

Mosogatni, villanykörtét cserélni (!), porszívózni lehet megfázva is. Sőt, pénzt keresni is - emiatt sehol nem küldenek táppénzre.


Amúgy mit hajtott túl? A hideg unicumot?

2023. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha megkérem valamire,ha mondjuk főzök,és nincsen itthon valami mert nem vettem észre, hiába kérem meg, hogy menjen át...nem tudok mert most nem érzem jól magam..most meg vagyok taknyosodva...most leborítottam magam kávéval..Hát komolyan mondom..Vannak kiscicáink is,és megkértem,hogy mivel reggel elfogyott az ennivalójuk,menjen át..ugyan ez volt a válasz. De nem csináltam belőle problémát..átmentem én..csak azért ez mégis bosszantó.
2023. jún. 2. 09:09
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez nevetséges. Az túlhajtás, hogy elmegy boltba? Nem éjszakázni meg túlórázni kell :D
2023. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezért is vagyok kiakadva..de még én vagyok a rossz..mert megsértődik ezen..Szerintem,ez nagyon gyerekes egy felnőtt embertől.
2023. jún. 2. 09:15
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Dobd ki. Ilyen here kinek kene..,
2023. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Jézus 😂 vannak ilyen emberek? Ezek nem valóak párkapcsolatba, de még az életre se. Dobd ki, ilyenekkel felesleges tönkretenni az életed. Te miért nem náthásodsz le főzés közben? Nagyon gyökér a pasid. Rendesen felidegesítettem magam.
2023. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
hát ha a másik köhög meg tüsszög meg folyik taknya-nyála, akkor hacsak nem muszáj, nem a házimunkát követelem rajta, hanem főzök neki teát, levest, ő meg feküdjön le és pihenje ki a náthát minél gyorsabban. érdekes, hogy másoknak ez nem alap.
2023. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!