Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők akár milyen rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akár milyen rosszul néznek ki, lesz nagyon jó pasijuk?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. 30-as férfi vagyok, rendszeresen edzem, olvasom, közéletben jártas vagyok, arcom mondjuk átlagos, de azért vannak nálam rondábbak sokkal. Randioldalakon, élőben, itt folyton elutasítanak a nők.

A haverom 16 éves, elhízott, de kitűnő tanuló, tudásával állandóan felvágó és nagyképűsködő, kijavítgató lánya viszont megkapja a csúcskategóriás, adonisztestű, mérnöknek készülő, sportoló 18 éves chad srácot.

De munkahelyről is tudnék mondani nem túl szép csajokat, akik jó pasikkal vannak együtt.

Megőrült teljesen a világ.



2023. máj. 30. 09:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Nem, neked azért nincs barátnőd, mert undorító a személyiséged. Csak ezt neked valamiért kutyanehéz felfognod.
2023. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%
A 16 éves haverodnak hogy lehet lánya?
2023. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
15%
Ha a csaj a 16 arra csak a kora miatt mennek rá semmi másért.
2023. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
16%
Én sem értem 2-es.
2023. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

1: Már vártam ezt a választ, totál klisé femináci agyrengés.


2: A lánya 16 éves, nem a haverom.

2023. máj. 30. 09:17
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Hol van ez a rengeteg nagyon jó pasi? Oda költözöm.
2023. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

3: Na de egy 10/10-es srác mit akar egy 10/1-es mangalicától, amikor a saját szintjén minden nőt megkaphat? Ráadásul rossz nézni, ahggy falják egymást, megcukiskodnak.


6: Budapest.

2023. máj. 30. 09:21
 8/42 anonim ***** válasza:
85%
Te neked mi közöd hozzá, hogy kivel van együtt? Lehet neki pontosan ő tetszik. Ízlések és pofonok ugyebár...
2023. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok ronda nő és szerintem a párom is egy kaliber velem (már csak a szokásaink alapján is, ami a kinézetünk eredményezi), de tudod ez olyan, hogy ha nincs önbizalmad, nincs semmid.


Nem számít, ha valaki szerint magasra raktad a lécet. Majd ha téged zavar, hogy nincs rá jelentkező, lejjebb rakod. De ha lesz...


Nekem elég jó az önismeretem, a pozitív tulajdonságaimat pedig másban is keresem. Ne tudd meg, hány faszi nyomatta már nekem az "irreális elvárásaid vannak, ilyen ember nem létezik" dumát. Ott álltam előtte, mintegy megtestesítője azoknak az értékeknek, amit vártam, ráadásul azokból is jóval kevesebb szerepelt a listán, mint amivel rendelkeztem. De nem, szerinte az szürreális és pofátlan elvárás, mert ő nem felelt meg neki.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy akkor is megkapod az "engedd lejjebb az elvárásaid" dumát, ha teljesen jogosak az elvárások. És épp emiatt fölösleges annak a véleményére hallgatni, aki nem tud vagy akar megfelelni nekik. Én azt vallom, hogy az egyedüllét (főleg ha önfejlesztéssel párosul) kifizetődik és nem érdemes megalkudni. Nem lesz jó vége. Mindamellett, hogy simán tetszhetsz olyannak, akinek valamilyen szempontból közelében sem vagy, ha neki más a fontossági sorrend.


Nagyon sok srácot látok, aki csak megalkuszik, mert neki aztán mindenáron kell nő, egy évet sem bír elülni a fenekén szinglin. Aztán összejön eggyel, amitől én még barátként is falnak megyek, annyira nem illik a sráchoz. A kapcsolat romboló általában ilyenkor mindkét félnek, a srác pedig addig hűséges, amíg nem találkozik az ideáljával, akire nem volt hajlandó várni. Na, szerintem inkább azon kellene gondolkodni, hogy elkerüld ezeket. Mert a megalkuvás ennek a veszélyét is magában rejti. Meg az elvesztegetett évekét egy szükség-megoldás miatt.


Hogy az általad említett párosban a srác alkudott meg vagy épp a lánynak érte meg szingliként várni arra, akinek a szempontrendszere neki kedvez, azt mindenki döntse el maga.



Egy biztos: ne gondoljátok, hogy a szerelem minden esetben követi a mainstreamet. Ilyen szintű szexuális diverzitásban, ami a jelenlegi világot jellemzi, ahol emberek pályaudvarokba és asztrálsíkokba szerelmesek, miért meglepő, ha valaki nem a szépségideál szerint választ? Szerintem egyáltalán nem az.

2023. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
73%
Annyira nem gyakori ez szerintem amit írsz kérdező.
2023. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!