Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál ha a párod ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha a párod ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Elbizonytalanodtam egy témaban és gondoltam felhivom ma egesz nap nem dolgozik ugysem zavarom meg,hogy atbeszeljuk segitsen nekem megoldasra jutni. Erre lerázott annyival,hogy ő most nem ér rá,de amikor neki volt valami gondja azt tobbszor is átbeszéltük,mig sikerült döntenie

Egyáltalán nem érzem ezt fernek és utána engem allitott be rossznak mivel én felhánytorgattam ezt neki,hogy mikor ő szorult segitsegre többször is nyujtottam a kezemet de mikor én kérem egyszerűen most nem ér rá,mert a rokona baratnojenel vannak,de ha fontos ki tudok menni egy 5 percre nem?


Most ott tartunk,hogy fel van háborodva,hogy en visszaélek azzal,hogy korábban segitettem neki...de en csak ennyit varnek forditott esetben is pont annyit amit megteszek a másikért:)


2023. jún. 4. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"hogy atbeszeljuk segitsen nekem megoldasra jutni"

Nem szép tőle. De gondolod, hogy 5 perc elég lenne? Mondtad is neki?

2023. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Attól függ, ki a nő!


Nálunk ugyanez volt. Mikor elmondta nekem a baját, meghallgattam, mikor én mondtam el neki, megsértődött, hogy ez őt nem érdekli. Ő volt a nő. Természetesen igaza volt, mert nő. Én pedig tartsam meg magamnak a problémámat.

2023. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd lassan megismeritek egymást. Jó, hogy ez most így kijött.
2023. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit azon kívül, hogy elkoszonek tőle örökre, mert ez egy egyoldalú kapcsolat.
2023. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Tyű, hát az aztán tényleg durván életbevágóan fontos és halasztást nem tűrő probléma lehet, amit 5 (!) perc alatt és telefonon keresztül (!!) át lehet beszélni és még meg is oldani. De legalább jó ürügy hogy most napokig, hetekig fel lehessen hánytorgatni neki...
2023. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

"Oké, akkor majd utána megbeszéljük, hívj fel, ha ráérsz."


Ennyi. Mi az, ami ennyire sürgős, de 5 perc telefonos beszélgetéssel megoldható?


Ennyi alapján neki adok igazat. Vagy írd le mi volt a gond, miért volt sürgős. Esetleg azt is leírhatod, hogy az ő gondja mi volt anno, összehasonlításképpen.

2023. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!