Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm HAJÁN így összevesszünk?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk egy pár a barátnőmmel, aki szőke volt amikor megismerkedtünk. Kb egy hónap után felhozta, hogy gondolkozik a hajszínváltáson, mégpedig a vöröst szeretne. Mondtam, hogy felejtse el, szép az a szín de szerintem ahhoz egy személyiségtípus kell, a vörös hajú nők dögös magabiztos kisugárzásúak. Az én barátnőm szép de az a cuki aranyos kedves típus. Elfogadta a véleményem de pár hét múlva ismét felhozta, hogy márpedig ő akkor is átfesteti a haját. Meg is történt, világosabb vörös lett a haja. Oké jól áll neki, de akkor is zavar. Ráadásul minden ismerős meg barát állandóan ajnározza, hogy milyen jól áll neki mert megy a kék szeméhez meg a szeplős arcához. Engem ez már idegesít mert úgy látom a barátnőm meg kezd kevésbé szerény lenni, mintha nőne az önbizalma. Lassan belsőre se lesz olyan mint volt.

Aztán tegnap összevesztünk amikor ezt ismét felhoztam és még ő fenyegetett meg, hogy ha nem tudom elfogadni akkor szakítsunk.

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy hasonló konfliktus volt-e már a pároddal és mi lett végül a vége?

31F, 27N



2023. jún. 6. 09:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Szakítsatok! Ha ilyen apróság problémát okoz, akkor később rosszabb lesz.
2023. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
99%

Aha értjük, és te le szeretnéd törni az önbizalmát...

Mégis milyen társ vagy de őszintén?

2023. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
99%
Bocs, de elég kontrollmániás vagy. Mégis mi közöd van a haja színéhez?? Felnőtt ember. Nem szereted te ezt a lányt.
2023. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
99%

Derékig érő hosszú fekete hajam volt, mikor megismert a férjem. Azóta voltam vörös is meg szőke is. Most vállig érő barna a hajam. Soha nem volt kifogása egyik ellen sem. Ha egy ilyen dolog problémát okoz, akkor nem sok jóra lehet számítani a későbbiekben...

34N

2023. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
99%

Te jó ég, nem csodálom, hogy szakítani akar.


Elég kontrolláló lehetsz...

2023. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
99%

A párom is ugyanez. Nagyon idegesitő. Régebben voltak lelki problémáim, nem volt önbizalmam. Ő ezt szerette, most hogy jól érzem magam, csinosnak tartom magam, mindenbe bele tud kötni.

De itt inkább veletek van baj fejben, nem velünk.

2023. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kidob.
2023. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
13%

Hát ez így nagyon fura... tini kategóriában tizenévesektől még meg is érteném, hogy ez egy létező dolog, hogy egy hajszínváltáson össze lehetne veszni. De így 30 körüliként azért ez ultragáz. Egyértelműen kijelenthető, hogy ez innentől kezdve már nem komoly párkapcsolat. Hosszú távra semmiképp se tervezzetek, ha ezek az attitűdök maradnak. Így nem lehet, ez nem vezet sehová, ha egyszerű dolgokban sem tudtok kompromisszumot kötni.


Lényeg a lényeg: te egy barom vagy, hogy ilyeneken kötekedsz, párod meg totál nem áll készen párkapcsolatra, ha még csak most keresi a határait... nem kéne erőltetni semmkképp sem az együttlétet.

2023. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Uhh. Szegény barátnőd.

Nem szólhatsz bele ebbe. Véleményed lehet. De az, hogy az önbizalma zavar, nagyon-nagyon ijesztő.

2023. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a párodat, mert ez alapján nem vagy jó társra; kifejezetten kontrollmániásnak tűnsz, aki nem növelni szeretné az önbizalmát, hanem csökkenteni azt. Lehet véleményed bármiről, de nem dönthetsz helyette, illetve ha zavar az, hogy több önbizalma van, akkor neked vannak komplexusaid.

Az lenne a legjobb, ha szétmennétek.

2023. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!