Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan párod, aki mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párod, aki mással ment nyaralni, üdülni, vagy csak egy hétvégére, és veled egyszer sem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt barátokra hogy velük ment, vagy esetleg a szülőjét vitte ( felnőtt), avagy a felnőtt gyerekét és téged nem hívott, sőt veled nem is ment sehova ? Ki akadtam teljesen és már nem volt kedvem vitázni sem, elhagytam. Ha valaki szeret akkor helyem lett volna az életében.
2023. jún. 7. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Volt. Mikor hazajött szakítottam vele.

Más ha a barátaival akar tölteni egy estét. De ha nyaralni mással megy a szakításra ok.

2023. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jóbarátom volt ilyen....

Hát nem esett jól.

2023. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem sem ment 7 év alatt, nemhogy mással 😅
2023. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Barnabas333 ***** válasza:
87%
Én most kettesben megyek a Balatonra a gyerekkel, mert ő dolgozik, meg nem akar jönni. Ő meg külön megy sok hétvégén kirándulni. 45f
2023. jún. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem olyan volt, hogy bent akart szilveszterezni a munkahelyén, de mindenáron, az se érdekelte ha ezért szakitok.

Inkább szakitsak, de ő bent szilveszterik. Akkor is. Ha leszakad az ég akkor is.

Az az előtti szilveszternél meg otthagyott engem, elment vmi haver/havernőkkel nélkülem.

Hát az úgy beszédes volt, hogy szilveszterkor ill előtt mindig szakítunk.

2023. jún. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én most kettesben megyek a Balatonra a gyerekkel, mert ő dolgozik, meg nem akar jönni. Ő meg külön megy sok hétvégén kirándulni. 45f


Közösen nem is szoktatok kikapcsolódni? Ti csak éltek párhuzamosan egymás mellett?

2023. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Le szervezte az egész nyarát nélkülem. 2 hónapig nem is láttam. Ráadásul ez alatt egy fiuval is jobban lett akivel később kettesbe talizgattak. Az a tipikus "nem kell aggódnod miatta" fiú barát. Szakitottam.
2023. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan igen. De ő mindig azzal jön hogy nincs pénze…. Persze volt már nyaralni kirándulni wellnesezni, csak a felnőtt gyerekével. Én mégsem mondhatom hogy ne menjen a gyerekével hanem velem, mert akkor én lennék a gonosz aki el akarja rontani a kapcsolatukat. Nem is a gyereke a lényeg mert van egy barátja is akivel ugyanilyen szoros a kapcsolata, vele is mennek programokra heti egyszer. De ha nincs is pénze, most wellnes hétvégére kapott beutalót ajándékba 2 személyre, mondta hogy mennek a gyerekével. Elfogadtam én sok mindent vele kapcsolatban, megértettem hogy nincs keret semmire, de amikor örül neki hogy ingyen hozzájut valamihez , akkor sem velem akar menni. Ezek szerint ennek semmi köze az anyagi helyzetéhez. Mondjuk volt már szegény pasim régen, de mégis elvitt koncertre, meghívott egy hambira,nem volt pénze de a 13. havi fizujánál bevitt egy üzletbe és azt mondta hogy válasszak valamit amit csak szeretnék karácsonyra.Meg vett nekem olyan ruhákat amik hiányoztak a ruhatáramból, mert én suliba jártam ő meg már dolgozott. Teljesen egyszerű asztalos fiú volt. Úgy látom itt meg minden jóból kimaradok, és olyan hülye vagyok hogy nem akartam észrevenni.
2023. jún. 8. 07:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy a haverjaival elment strandra, mondtam neki, hogy vigyen naptejet, mert hajlamos leégni. Mondta ja nem kell valakinél úgyis lesz. Mi az azt követő napra beszéltünk meg strandot. Amit lemondott, meeert... leégett :D


A másik exem meg vidáman beleugrott a balatoni nyaralásba a haverjaival másfél hétre, azidő alatt kb semennyit nem beszéltünk, majd hazajött és akkor se tudtunk kettesben lenni mert ugyanezeket a haverjait áthívta, majd következő nap haza akart küldeni, mert megint ezekkel a haverjaival akart lógni. Én is akartam vele menni nyaralni, ami miatt nem volt túl lelkes és amikor szóvá tettem ezt neki akkor elhordott mindennek és kinevetett. Végül mentünk nyaralni mert voltam olyan hülye hogy nem b.asztam ki akkor.

2023. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg csak puncit latott benned.

Jol tetted hogy elhagytad.

Erzeketlen fax .

2023. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!