Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki, vagy normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, vagy normális, hogy nekem szükségem van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

5 évig voltam szingli, vagyis voltak rövidebb dolgok de semmi komoly. Egy ideig jó volt de aztán elkezdtem vágyni párkapcsolatra, biztonságra, boldogságra.


De ma már függetlenség van meg I can buy myself flowers, oké nem azt mondom hogy belehaltam a szingliségbe, de nem voltam hosszútávon boldog. Meg vannak dolgok amiket nem tudok egyedül elintézni pl szerelés vagy befőttes üveg kinyitása vagy ilyen kaliberű dolgok, oké megoldanám ha kéne... De én párkapcsolatban érzem magam jól, hogy szerelmes vagyok, szeretve vagyok, biztonságban vagyok, van kivel időt tölteni, gondoskodni róla (nem rabszolgaként nyugi), tervezni vele, stb. Könnyebb és boldogabb nekem így az élet.


Szerintetek ez rendben van vagy ciki?


2023. jún. 8. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Ez a normális, az ember társas lény.

Ez a feminsta szarság ami a csapból is folyik meg már rég nem az egyenlőségről szól.

2023. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A feminista pedig pont az, hogy egyenlőséget akar, erre valami új szó kéne
2023. jún. 8. 10:08
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy vágysz kapcsolatra. Csak vigyázz, hogy továbbra is válogasd meg azt, hogy kivel mész ebbe bele. Ne kelljen mindenáron az a kapcsolat. Ne menj bele egy akármilyenbe.
2023. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

1. Az egy divatszarság, ne keverd ide.


Kérdező, persze, hogy normális. Férfiként is erre vágyik sok ember.

2023. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként most nagyon nyomatják mindenhol ezt a függetlenséget, meg hogy nem kell férfi.

Erről mindig a Calhoun kísérlet jut eszembe, az Universe 25.

2023. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

5. Ez a lelkisérült nők dumája. (Ez igaz fordítva is: a terhelt, beteges gondolkodású férfiak mantrázzák maguknak, hog márpedig nekik nem kell nő)


Tudod, minden ideológia azt tudja csak megfertőzni, aki vevő rá :)

A környezetemben a legtöbb nő kapcsolatban van. Aki nincs és nem is akar, az olyan is: borzasztó személyiséggel.

2023. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jó is, hogy ezt nyomatják. Így talán kevésbé megyünk bele rossz kapcsolatba illetve könnyebben lépünk ki azokból.


Félreértés ne essék, van párom, boldog vagyok vele, jó dolognak tartom a párkapcsolatokat. De egy legfeljebb közepes kapcsolat sokkal rosszabb, mint a szingliség.

2023. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
#7 Azzal amit te írsz nem is volna baj. De nem erről van szó. Azt nyomatják mindenhol, hogy a nőnek egyáltalán nincs szüksége férfira. Tehát hogy halj meg magányosan, mert most az a menő. :D
2023. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

"Így talán kevésbé megyünk bele rossz kapcsolatba"


Jé, szerintem meg az ilyen sztoriktól hemzseg a gyakori :))))))))

2023. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Konkrétan státszharcot csinálnak a kapcsolatokból, hogy miért nem éri meg nekik egy férfi sem, mert hogy ők milyen nagy értékkel rendelkeznek amit már csak rombolni tud egy másik ember.
2023. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!