Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha a testvéretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a testvéretek, barátotok büszkén ecseteli, hogy megcsalta a párját, mutogatja a screenshotokat, hogy másokkal ismerkedik stb., és látjátok, hogy milyen jól megússza, akkor ti is elgondolkoztok azon, hogy megcsaljátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha nekik ilyen könnyen megy, meg ha sokat hallgatjátok.
2023. jún. 8. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Mintha ez valami követendő példa lenne 😅 szerintem szánalmas aki ilyet csinál, soha nem lesz normális párkapcsolata. Ha már eleve eljutsz oda hogy meg akarod csalni Akkor annak nincs értelme. Először szakíts vele aztán kurogass mással.

Annyira low IQ emberek vannak itt. Hihetetlen

2023. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy értelmes ember ilyenkor elbeszélget ezzel az IQ bajnok testvérrel vagy baráttal.
2023. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én ilyen esetben szomorú lennék. Nem szeretek más eletébe bele szólni de az aljassághoz sem tudok jópofát vágni.
2023. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére nem ilyen szar emberek a tesvéreim és a barátaim sem.
2023. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem, én inkább simán berántanám a csajánál, hiába a barátom. Persze úgy hogy ne derüljön ki hogy tőlem tudja. Minden ilyesféle dolgot elítélek ami arról szól emberek hogyan verik át a másikat. Vele is elbeszélgetnék.
2023. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

"Nem, én inkább simán berántanám a csajánál, hiába a barátom. Persze úgy hogy ne derüljön ki hogy tőlem tudja."

Hát nem szívesen lennék a barátod. Nem mintha én nem ítélném el a megcsalást, de a barátság nem arról szól, hogy visszaélünk a másik bizalmas dolgaival és spiclit játszva felnyomjuk másoknál.

2023. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként elég sok kényszerpályás kapcsolatot láttam már ahhoz, hogy ne a telibe megvetés legyen az első gondolatom.
2023. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Hidegen hagy.
2023. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem, inkább azon gondolkodom el még ha meg is csalnám a páromat, nem mutagatnék senkinek erről képeket. Nem vagyok egy erkölcs csősz, de ez nagyon gáz szerintem.
2023. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem, de a titkát megőrzöm. Meg ha valami van, támogatom. Pl. amikor hulla részeg és írna a csajnak lenyugtatom, hogy ne kezdje el megint …😅 Erre vannak a barátok.
2023. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!