Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar megválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar megválni egy lánybaráttól?

Figyelt kérdés

Jól ismerem a barátom,tudom hogy,soha nem csalna meg.

Viszont,van egy lánybarátja akihez ragaszkodik és nem akarja megszakítani a kapcsolatot vele,mikor rendszeres viták vannak miatta.

Ezzel nem lenne baj ha barátkozna lányokkal…de neki RÉGEN tetszett az a lány.

Ez engem nagyon zavar és nekem sajnos nem fér bele hogy,találkozgat,beszélget a csajjal.

De nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni,mit tegyek?



2023. jún. 9. 01:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Hidd el, tovább fog tartani a csajjal a kapcsolata mint veled 😬
2023. jún. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%

Ez a felállás nekem nagyon bűzlik, pedig összességében nekem is jó tapasztalataim vannak ellenkező nemű barátokkal mindkettőnk oldaláról.


Rég rossz, ha egy barát nem mindig csak barát volt a másik szemében.


Az pedig nagyobb red flag, mint ami Kínának van, ha a lány nem is nyitott/kíváncsi rád, csak a pároddal akar kettecskén "barátkozni". Nekem volt már pár férfi barátom és "barátom". Tudom, milyen az, amikor valaki mwgtűri a párod és ha nem is akar tőled semmit, élvezi, ha miatta van feszültség köztetek. Nőben ráadásul gyakoribb az olyan, aki szereti érezni a saját befolyását...

2023. jún. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Kitana. ***** válasza:
82%

Gondolom most is tetszik neki, amivel nincs baj, nem csak ronda emberekkel szokás barátkozni.

Ha van valami konkrét, ami zavar, pl úgy érzed, többet foglalkozik vele, mint veled, azt meg lehet beszélni, de barátokkal senki nem fogja megszakítani a kapcsolatot, ha sokat problémázol feleslegesen, akkor téged fog megunni.

2023. jún. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
A barátodnak van igaza. Fordítva , minden nő fellenne háborodva, hogy kontrollmániás barom a férfi. Ez igaz rád .
2023. jún. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%

Igaza van elsonek.

Volt barátom is mellettem bemászkál.mindog pultoscsajokhoz velük ül egy asztalnál, beszélgetnek, bírja a csajok társaságát szereti, szerintem izgatják is a csajok, és szerintem még ma is beül hozzájuk.

2023. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%
Találkozzatok vele hármasban, beszélgess, ismerd meg. Ha látod, hogy csak barátok, valószínűleg könnyebben el tudod fogadni.
2023. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%

4# válaszolónak van igaza

Nekem is vannak lány haverjaim

Ráadásul van egy lány barátom akit kb.születésem óta ismerek,olyan mintha testvérek lennénk.


Durva lenne,ha arra kérne a jelenlegi párom,hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot,én is kiakadnék

2023. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%
Az a durva inkább, hogy ezt barátságnak hívja bárki. Spoiler: nem az.
2023. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem alap szabály, hogy ennyire nem akarjuk a másikat birtokolni illetve korlátozni. Ha pedig látszólag több van köztük akkor úgyis mindegy.. a kapcsolatotoknak vége lesz.
2023. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele többet foglalkozik mint veled, akkor nem tiltani kell őt tőle, hanem szakítani vele.

Te nem vagy az anyja, ő meg nem 3 éves, hogy paramcsolgass neki. Egyszerűen ha érzed, látod, tudod, hogy veled csak van, nem támogat, nem szeret, akkor hagyd el és kész.

2023. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!