Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátnőm nem szereti a haverokat

Figyelt kérdés

Relatív új párkapcsolatban vagyok a barátnőmel, imádom a csajt és minden tökéletes működik közöttük,csak egy probléma van a 2 legjobb barátomat nem bírja egyáltalán! Ok nincs rá hisz szinte nem is ismerik egymást ,eddig csak egyszer találkoztak.

Oké más világ az én társaságom és az ővè,de ez még nem kéne hogy ok legyen arra hogy utálja őket és soha az életben ne legyünk egy társaságban .Én az ő társaságát elfogadom és nincs velük semmi bajom.

Amikor az én havarjaimal találkoztak senki egy rossz szót sem szólt ,mindenki a saját barátnőjèvel jött akkor a megbeszélt eseményre ,kicsit hallgatag volt a társaság mivel ő mégis csak új lány a társaságban és nem ismerik de szeretnék jobban megismerni,de a barátőm erre nem ad lehetőséget.

Más világ ő és én ,de a párkapcsolatunk tökéletes működik , kivéve ezt az egy pontot ami engem igazán bánt ,mert komoly dolgokat tervezek vele.

30F



2023. jún. 9. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Minek vagy egy antiszoccal
2023. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Én azt vallom, hogy a legjobb partner a hozzád hasonló partner és aki ténylegesen az, az bizony kedveli azokat az embereket, akiket te is (hacsak nem ők azok, akik szándékosan tesznek köztetek különbséget).


Értelemszerűen az repül, aki először mondja ki, hogy a választanom kell közte és más ember(ek) között, akit/akiket szeretek.

2023. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez már egy intő jel, bár kérdés, mennyit lógsz együtt a haverokkal, ha kárára van a kapcsolatnak, valamennyire érthető a bnő hozzáállása.
2023. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem nem kötelező őket szeretni, jól kijönni velük egyáltalán. A tiszteletet megkéne adni miattad, de ezen felül nem muszáj neki semmit.

Mehettek ti külön bulizni, vagy opció, hogy adsz neki egy kis időt míg hozzájuk szokik, csak annyi, hogy ne erőltesd, hogy barátok legyenek, mert fordítva sül el. Persze, ha már több ideje vagytok együtt és akkor sem változik semmi, vagy negatívan fejezi ki magát róluk és nincs rá oka, akkor a legjobb szakítani. De én személy szerint adnék neki egy kis időt még.

2023. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Oké más világ az én társaságom és az ővè,de ez még nem kéne hogy ok legyen arra hogy utálja őket" dehogynem, pont ebből fakad. Nyilván erős érzés az utálat. Lehet valamit lát bennük amit te nem veszel észre, talán rosszba visznek vagy valami. Egy külsős jobban látja, ha meg minden jó nem kell rá erőszakolni, de előtte még tegyél egy próbát, mond el miért tesznek boldoggá, hátha meglátja benne az értéket (mármint a barátságotokban).
2023. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
5-össel értek egyet. Ha ennyire különbözőek, akkor felesleges erőltetni de akár az is lehet, hogy máshogy viselkedsz a társaságukban (negatív értelemben), amit te nem veszel észre csak a barátnőd. Mennyit beszéltetek erről, ha egyáltalán?
2023. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne lógnom a barátom haverjaival? Nekem ez kicsit ovis szint.
2023. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Altalaban igy szokott ez menni friss kapcsolatokban. Nagyon jol megertjuk egymast, majd idovel jon a "nem tetszenek a haverjaid", "jarj el kevesebbet otthonrol", "dobd el a regi ruhaid"...s makd azon veszed eszre magad, hogy teljesen o kontrollal.
2023. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mondod el nekunk, hogy miben mas a ket tarsasag es pontosan milyenek a barataid?
2023. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is így van. De megyek én a barátaimmal közös programokra, O meg nem megy sehova mert nincs 1 barátja se, azt meg is oldottuk
2023. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!