Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim jóval 120 kg fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim jóval 120 kg fölött van.Ha elmegyünk sétálni, majd megfullad ha melegebb az idő,és szabályosan rosszul van..Pedig bicajozik..Mit csináljak?180 cm körül van,és 130-32 kg.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem kellene, de nagyon idegesít,hogy semennyi kitartás nincsen benne,és nem tud az én tempómban haladni ( én is kövérebb vagyok a kelleténél,de nagyon gyorsan tudok menni,és kitartó is vagyok, ráadásul imádok sétálni akár lassabban akár gyorsabban is.). Amikor sétálunk,nem bírom az ő lajhár tempóját,mert olyan mintha visszafele mennénk. Rettentő látni,ahogyan egy 2 km-es sétától mire hazaérünk leizzad,és majdnem meghal annyira zihál. Hiába fogyókúrázik,és ezek szerint a bicaj sem ad neki semmi edzettséget. Nem igazán tudom tolerálni, hogy ilyen, ráadásul az élet minden területén. De szó szerint minden területen.Orvoshoz nem akar menni,hogy megnézesse eset.eg nem a szívével van-e baj.Megoldás,ha szakítok?
2023. máj. 30. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen volt, mikor összejöttetek, vagy azóta hízott meg?

Egyébként te nem tudsz semmit sem csinálni. Ez az ő élete, az ő teste. Akkor fog lefogyni, ha ő lesz rá motivált. Neked azt kell eldönteni, hogy tudsz-e, akarsz-e egy ilyen emberrel együtt lenni.

2023. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

NEKED megoldás, ha szakítasz, mert nem kell tovább nézned.

Nyilván NEKI nem megoldás, hisz ő továbbra is tohonya marad.

2023. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk is fogyókúrázott,és most is azt csinálja,több kevesebb sikerrel. Azért is megy el tekerni..De azt nem értem,hogy akkor,hogy a fenébe nincsen semmi kitartása? Azért a tekerés ad egyfajta "edzettséget" a lábaknak,és a testnek,vagy én tudom rosszul? Mondjuk,hozzáteszem abszolút ülő munkát végez..De szerintem akkor sincs ez jól,hogy meg akar halni egy sétától.AMikor összejöttünk is kövér volt, csak akkor séta közben,ismerkedésnél még volt türelmem,hogy bevárjam..de mostanra úgy tűnik mintha lassúbb lenne mint akkor volt..
2023. máj. 30. 13:23
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ja, akkor a pasi tulajdonképpen mindig is ilyen volt, csak a te tülermed fogyott el. Megváltoztatni senkit nem tudsz. Ha nem tetszik, hagyd el.
2023. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Nem idegesítem sem őt,sem magamat. Úgy sem fog megváltozni,és nem is akarom megváltoztatni.
2023. máj. 30. 13:26
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Már volt egy ilyen kérdés a napokban, akkor a boltba menésnél fáradt el a srác. Akkor is írtam, hogy én lelépnék. Attól, hogy duci vagy te is, találhatsz jobb állóképességű pasit.
2023. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor sétálunk,nem bírom az ő lajhár tempóját,mert olyan mintha visszafele mennénk."


Ezen olyat jót nevettem, köszi.

Egyébként nem vicces csak a stílus,ne értsd félre.

Szóval orvos kéne, hogy kivizsgálja és szakember, aki ért hozzá, hogy miként milyen tempóban kéne leadnia.

2023. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom hogy akkor az egészéjszakás vad dugás sem igazán a szakterülete.
2023. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az étkezéssel is van baj.. gondolom vitamin hiány minden téren, aztán olyan étel kellene ami nem hizlal de ad boven energiat.. eheztetessel az edzes kb semmit nem er.
2023. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
#8-as az elég kevés férfinek szakterülete valójában :D
2023. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!