Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a pasi?

Figyelt kérdés
Tinderen matcheltünk, majd 1 napos chatelés után randiztunk. Élőben még jobban átjött a kisugárzása, mint a képeken. A tali végén megölelt és adottb2 puszit, amibe teljesen belebizseregtem. Utána is beszélgettünk, majd találkoztunk, átmentem hozzá, lefeküdtünk egymással. A szex is szuper volt, örültem, hogy végre találtam egy normális pasit, aki nemcsak jól néz ki, hanem megvan köztünk az összhang is. Utána ott aludtam nála, ment a kölcsönös bújás, simogatás, csók. Másnap mentem dolgozni, délután írt Messengeren, hogy hagyjuk egymást, ő nem szeretne kapcsolatot, nem akarja, hogy sérüljek. Az egész estét végigsírtam otthon, annyira ideges lettem, hogy az üzenet olvasása után egy falat kaja sem ment le a torkomon, de nem tehettem mást, elfogadtam, hogy ő ezt akarja. Eltelt 2 hét, írt megint, hogy hiányzom neki, nem tud kiverni a fejéből, találkozzunk. Megint olyan volt minden, mint a korábbi talin, szex sok-sok bújással. Utána elmentünk moziba, a film alatt megfogta a kezem, ahogy mentünk vissza hozzá az utcán is megcsókolt. Beszélgettünk rengeteget, a lényeg, hogy volt egy 4,5 éves kapcsolata, aminek 2 (!!!) éve vége, nem tudja, hogy olyan mély szerelemmel fog-e tudni még bárkit szeretni. Én fülig szerelmes vagyok, de nagyon rossz, hogy néha azt érzem ő is, néha azt, hogy játszik velem, elővesz, ha hiánya van, de ha utóbbi, akkor miért csókol meg mások előtt, miért bújik annyit hozzám?
2023. jún. 8. 19:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

" néha azt érzem ő is, néha azt, hogy játszik velem, elővesz, ha hiánya van"


Nagyon jól érzed. Sajnos a leírtak alapján pontosan ez van. Addig van rád szüksége ameddig hiánya van. Együtt lenni pedig jobb úgy valakivel, hogy csók is van, meg bújás, mintha csak szimpla dugás lenne.


Nagyon naiv vagy, ha hagyod ezt tovább neki..

2023. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

"...néha azt érzem ő is, néha azt, hogy játszik velem, elővesz, ha hiánya van..."


Teljes mértékben jól érzed! Amikor szexhiánya van, vagy pont rád van kedve a szexpartnerei közül/az egyéjszakások mellett, akkor előszed téged és kész.

Nincs itt semmi olyasmi, hogy 2 év után nem tudna szerelmes lenni senkibe, inkább az, hogy nem is akar. Vagy jó nagyot koppant az ex miatt, vagy neki most pont így jó, ahogy van=minél több nőt gerincre vágni. Te meg vagy összeszeded, elővarázsolod az emberi méltóságodat, vagy továbbra is ki fog használni fizikailag/lelkileg míg meg nem un és szépen eltűnik örökre. Rajtad múlik. 🤷‍♀️

2023. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Mert butának tart, nem tisztel, és egy senki vagy a számára. Egy használati tárgy. Nem több.
2023. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

És egyébként azért csinálja ezt veled, mert hagyod neki. Ez ilyen szimpla ügy.

#3 voltam.

2023. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%
Hol lehet még ilyen azonnal bújós csajokat találni? Mert nekem már a f.szom kezd tele lenni az érzelmileg elérhetetlen, “nekem ez még túl korai” fap.nákkal.
2023. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztatok párszor és te fülig szerelmes vagy? Így még sokat fogsz sérülni lelkileg.


A pasi szexkapcsolatot akar úgy, hogy te ajánlod fel.

Cserébe, mikor együtt vagytok figyelmes lesz veled, az együtt töltött idő elejétől a végéig.

2023. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Egybol lefekudtel, min csodalkozol?

Sokan erre jatszanak

2023. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

#8


Ne már... Mert az 5.-10.randi után ugyanúgy nem használná ki, ha szexre utazik csak? Dehogyisnem.


Itt nem azzal van a probléma, hogy mikor feküdt le vele, hanem azzal, hogy ledegradálja önmagát ürítési pozícióba.

2023. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnáltatja magát, vagy tényleg igaz, hogy nem tud újra szeretni, de azért érdekled annyira, hogy összebújjatok, meg szexeljetek. Pont ugyanebben a helyzetben voltam nemrég, csak mi jóval tovább ismerkedtünk, nem volt egyből összebújás. Mesélt az exéről, aki nagyon megbántotta. Még sajnáltam is szegényt. Meg akartam mutatni neki, hogy majd én jobb leszek :D kétszer keresett meg úgy, hogy nem tud kiverni a fejéből. Aztán letiltottam. Ennyi kellett, hogy megokosodjak. Azóta közös ismerősökön keresztül üzent többször :D továbbra sem tud elfelejteni! Na persze!

Te légy okosabb! Hajtsd el a fenébe, ha újra keres. Szeresse az exét, vagy valaki mást.

2023. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#3 Nem, tényleg hatalmas trauma érte. A csaj a menyasszonya volt, 2 hónapos terhesen úgy döntött, hogy mégsem szeretné a gyermeket, elment a pasi tudta nélkül abortuszra, majd szakított vele. Fun fact, hogy alig fél évvel később terhes lett, egy fogorvostól, már megszült. Megnéztem a nyilvános Instáját is, tele van képekkel a dokiról és a kicsiről, de enélkül sem gondolnám, hogy ilyen részletességgel képes lenne valamit bekamuzni.
2023. jún. 8. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!