Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire bírjátok elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bírjátok elviselni a hisztit?

Figyelt kérdés
szerintetek mit kéne csinálnom?hisztis vagyok,elviselhetetlen....mindenkit csak bántok,elegem van belle.A baratomat is allandoan bántom,foleg mikor elkap a feltekenyseg...rajta toltom ki,bantom ot szavakba hogy fajjon neki is.Szoval szerintetek tudok magamtol valtoztatni,vagy keressek orvost?
2010. okt. 11. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm néha szerencsére csak néha hisztis, akkor mindig mosolygok rá megsimogatom hogy "igazad van" majd elkezdem puszilgatni, és szépen lenyugszik, majd felizgul de akkor már az ágyban vagyunk....
2010. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én is hisztis vagyok,de párom "jól viseli",ő is szokott hisztizni,néha rosszabb mint én...

mi jol egymásra találtunk:D

2010. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem te miben vagy hisztis?milyen szituáciokba?koszi
2010. okt. 11. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon bírom.Van több megoldás is.Megsüketülök,vagy beültetem a kocsiba és hazaviszem,2-3 napig fel sem hívom.

Hideg zuhany alá rakom a fejét,ezt csak a végső esetben csináltam max 2x kellet,mert már elviselhetetlen volt,elmenni meg nem akart.

Aztán választás elé állítottam,hogy vagy 1 héten 3x elkezd aktívan sportolni,vagy szakítunk.A sport helyretette,ki kell,hogy fáradjon,akkor nincs ereje hisztizni.

2010. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a baj inkább, hogy nem akarsz megváltozni...
2010. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:D vicces de mintha rolam meseltel volna...mondjuk en fejemet még nemzuhanyoztattak le :D de a sport jo otlet..egy ideig sportoltam es akkor nemvoltak tuneteim:D
2010. okt. 11. 21:02
 7/14 anonim ***** válasza:

GYŰLÖLÖM!!! Isten bizony az életem megrontója ha valaki hisztis, pláne ok nélkül. Eddig viszonylag normális barátnőim voltak, de a mostani atom hisztis. Minden miatt. És tudod mit mondok? Kezdem meggyűlölni. Már egy ideje azt érzem, hogy nagyon nem frankó köztünk már semmi se. Egy ilyen jelent után már kedvem sincs beszélni hozzá, megérinteni, megcsókolni. Semmihez ami vele kapcsolatos. Otthagyni, ahhoz igen.


Pedig az elején én is mosolyogtam, meg cukinak találtam. Hát már nem az. Egyszerűen már nem bírom tolerálni.


Szóval, ha nem akarod kiábrándítani magadból a kedvesed, időben kapj észbe, mert a hisztis libákat senki se szereti. A dolgokat meg lehet beszélni, nem muszáj minden miatt kiverni a balhét.

2010. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
koszi,igazatok lehet en is utalnam magamat,majd megprobalom lenyelni...mert tudom hogy csak bantok vele embereket.en valtozni akarok
2010. okt. 11. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Lány létemre mondom hogy KIRÁZ a hideg ha valaki hisztis. Kupán vágom és csöndben marad de nekem ne hisztizzen senki, attól sem mert lányból van és mert ezrét "megteheti". Nincs szánalmasabb egy hisztiző, nyávogó csitrinél.

17/L

2010. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nem.

21F

2010. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!