Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Hogyan engeszteljem ki a párom? Ma elmentünk ketten vásárolni, hogy főzünk finom vacsorát. Azt hitte hogy megbámultam egy másik férfit, ami miatt csúnyán össze vesztünk.

Mit mondjak neki ilyenkor? Nem merek semmit, mert aztán rosszabbúl jön ki a dolog.



2023. jún. 10. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rúgjad a fenébe ki. Aki ezen összeveszik, az csak a kezdete a beteges féltékenységnek. Addig menekülj, amíg a párod pofonokkal nem nyomatékosítja benned, hogy miként viselkedj. (Tudom, szereted, meg amikor kedves, akkor kedves, de higgy egy idősebb, tapasztalt embernek: ennek csak rossz vége lesz.) A párod elnyomó személyiség. Menekülj.
2023. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiengesztelni? Neki kellene hason csúszva bocsánatodért esedezni.

Rúgd ki, igaza van az elsőnek, legközelebb majd meg is rángat vagy kapsz egy pár pofont.

2023. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. most kell kirugni a francba. Ha ennyire nem bízik benned most legyen vége.
2023. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Most nehogy szólj bármit is! Várd meg a meccs végét!
2023. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a szakítás a legjobb megoldás, nekem sem esne jól fordított esetben, így megertem őt
2023. jún. 10. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
De erre az a jó megoldás. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha az elején akkor ez egy jelzés, hogy valami nem OK ott a fejecskéjében.
2023. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Ez egy hülye fasz, ha így ki tud akadni egy értelmesen megbeszélhető dolgon. Főleg, hogy félreértés volt.
2023. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

"Azt hitte hogy megbámultam egy másik férfit, ami miatt csúnyán össze vesztünk."


És ha tényleg megbámultad volna, akkor mi lenne?

Még házasságban is azt mondják: "Hűséget fogadtam, de vakságot nem." Aki a párjának minden pillantását kontrollálni akarja, az betegesen féltékeny. Az ilyentől azonnal (!) meg kell szabadulni!

2023. jún. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legrosszabb, ha nem teszel semmit sem. Igenis mondd meg neki, hogy téged ez sért, hogy mit nézel ki belőle, és jó lenne, ha visszavenne az arcából, és se téged-, sem mást nem csesztetne ilyenek végett, mert ez a fajta nemgondolkodás a régi, XVII. sz.-i birtoklási vággyal rendelkezőkre vall.
2023. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Felismerem az egyik exemet. Nem véletlenül ex...

Olyanokért képes volt tönkretenni a nyaralásunkat, hogy szerinte én bámultam befelé egy másik autóba (valójában 15 óra vezetés után álltunk a dugóban, én meg néztem ki a fejemből, azt se tudom, ki ült a másik autóban, férfi vagy nő...

Ezek után bejelentette mindenkinek, hogy szakítunk (nekem is, meg a családjának is), és hogy azonnal elköltözik.

Mellesleg nem költözött el, de a következő balhénál (nem akarta elhinni, hogy a barátnőm hív, meg kellett mutatnom a telefonom, utána meg megint valami hülyeségen akadt ki) én dobtam ki, hogy a lába nem érte a földet ...

Ez jobb nem lesz, csak rosszabb, kivéve, ha meghúzod a határt.

Az kell neked, hogy már lassan az utcára ne merj kimenni mert mi van, ha még mersz nézni valakit? Nyilván nem megdugni akarod, de a külvilágot se lehet teljesen kizárni...

2023. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!