Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Tényleg olyan zavaró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg olyan zavaró, ha egy nő törődik veletek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 16:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Néha nagyon.
2023. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Gondolj bele, a Tortúra című regényben/filmben a női főszereplő is "törődésnek" értékelte azt, amit csinált.
2023. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Első, miért?
2023. jún. 11. 17:01
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal zavaróbb, ha nem törődik, de szeretnénk, hogy törődjön.
2023. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem csap át túlzott törődésbe, anyáskodásba, akkor nem baj. :)
2023. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Egyáltalán nem zavar.
2023. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Így van, ha nem csap át túlzásokba és nem azt sugallja vele, hogy nélküle életképtelenek lennénk, akkor nincs baj. Példa: ha csomagol szendvicset egy útra, az figyelmesség, törődés és úgy általában véve is jóleső érzés. De ha mindezt úgy teszi, hogy a család és ismerősök jelenlétében feltűnősködik, hogy "csomagoltam neked szendvicset, meg is kentem és a felvágottat is beleraktam, meg tettem oda paradicsomot, meg is van mosva..." na ez a túlzás. Azért egy szendvicset a legszerencsétlenebb ember is meg tud csinálni és nem az van, hogy nem jóleső ha gondoskodik, hanem az, hogy szerencsétlennek, önállótlannak állítja be vele a párját, aki nélküle létezni sem tudna.
2023. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Normál keretek között ez kifejezetten nöies, szóval nem zavarna.
2023. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz törődés alatt? Szerintem az szuper, ha érezteted, hogy gondolsz rá, kezdeményezel, odafigyelsz arra, amit mond, olykor dicséred, megleped.

Viszont nagyon gáz, ha folyton aggódsz, mintha valami életképtelen kisgyerek lenne. Hiszen előtted is ügyesen életben maradt, pl. odaért a munkahelyére és nem fázott meg sál nélkül. A másik túlzás meg az, ha állandóan ugrásra kész házicseléd leszel és jobban olvasol a gondolataiban, mint ő maga.

Ez a két véglet káros megfelelési kényszer és abszolút kiheréli a férfiakat. Valakit papuccsá tesz, aki már neked nem fog tetszeni, mást csak idegesít és beléd fog rúgni, hogy hagyd abba.

2023. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

"ha csomagol szendvicset egy útra, az figyelmesség, törődés és úgy általában véve is jóleső érzés. De ha mindezt úgy teszi, hogy a család és ismerősök jelenlétében feltűnősködik, hogy "csomagoltam neked szendvicset, meg is kentem és a felvágottat is beleraktam, meg tettem oda paradicsomot, meg is van mosva..." na ez a túlzás. Azért egy szendvicset a legszerencsétlenebb ember is meg tud csinálni és nem az van, hogy nem jóleső ha gondoskodik, hanem az, hogy szerencsétlennek, önállótlannak állítja be vele a párját, aki nélküle létezni sem tudna."


Tehát a családja ne tudja meg, hogy nyomi. Kettesben lehet az anyukád, de a haverok előtt kemény akarsz lenni.

2023. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!