Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Tényleg olyan zavaró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg olyan zavaró, ha egy nő törődik veletek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 16:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Törődés alatt azt értem, hogy figyelek rá, főzök rá, takarítok, ha nyugira van szüksége hagyom, de valamit mégis mindig rosszul csinálok szerinte, és ordibál velem.
2023. jún. 11. 17:44
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ordibál veled (ráadásul többször), az nem egy jó kapcsolat, már nincs benne szeretet és tisztelet. Nem azon kellene gondolkodnod, más férfinek mi a zavaró, hanem hogy mit keresel olyan mellett, akivel nem tudtok ilyesmit normális hangnemben megbeszélni. Ha nem lehetsz önmagad mellette, akkor az nem megoldás, hogy mássá kell válnod, hanem hogy miért vagy azzal, aki bánt.
2023. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Ezt te törődésnek tekinted? Meg normálisnak, hogy ordít veled? Zámbó Jimmy "Egy jó asszony mindent megbocsát" c. remeke ugrik be, és ennek elemzése:


"„Egy jó asszony mindent megbocsájt. Mindig megbocsát nekem, most is megbocsájt nekem. Egy jó asszony mindent megbocsájt. És te jó vagy velem, kedvesem.”: Nem gondoltam volna, hogy pont a nyálkirály egyik szerzeményében fog meglepni egy ilyen sötét pillanat, de tessék, témánál vagyunk. Ez itt a felemelt öklű Zámbó Jimmy sulykolása, aki nem tűr meg rossz választ. Egy jó asszony mindent megbocsájt… És te jó vagy velem, igaz, kedvesem? IGAZ? Nem akarod, hogy leüssem a szájad, ugye? Majd azt is meg fogod bocsájtani. Te MINDENT megbocsájtasz nekem, MOST is meg fogsz bocsájtani nekem, mert te egy jó asszony vagy! Ha nem bocsájtasz meg, akkor nem vagy jó asszony, és addig fogom rugdosni a veséd, amíg az nem leszel! Ebben a helyzetben az igenen kívül minden beszédopció kötekedésnek minősül, és egy csattanós választ von maga után. Ez hallatszik ki ezekből a sorokból! A dalos nőverő hazug romantikáját.

Én elképzelni sem tudok borzalmasabbat annál, hogy Zámbó Jimmy ilyen tiszta és emelkedett hangon énekelve verje ki a fogaimat, miközben rezzenéstelen arccal dalol, és még csak ki sem esik a ritmusból. Túl kell énekelnie a csörömpölést és a sikolyokat, ugye. Ez konkrétan rémálom alapanyag. Ebből horrorfilmet lehetne forgatni. Komolyan, a családon belüli erőszakot és a másik fél ledominálását, fizikai fenyítését ilyen gyönyörűen még senki sem énekelte meg. Ez a dal tényleg varázslatos, igazi nyugger nosztalgianóta, persze ha el tudsz vonatkoztatni a képtől, ahogy a király épp a földön fetrengő felesége gyomrába tapos. „Egyszer megjavulok én, jó leszek majd” – szólt a költő, és letörölte a vért a kezéről. Hát elárulok egy kulisszatitkot, Jimmy, bár már késő, mint halottnak a csók: az asszony nívómérője nem az, hogy mindent megbocsájt-e, és pláne nem az, hogy mindent megbocsájt-e NEKED. Ez a gondolkodásmód, a pátosztól tocsogó álszentség, meg az, hogy önkritika helyett csak a “Szeresd az öklöm, baby”-című magánszámot gyakoroltad, jól megmutatja, milyen nagyszerű ember lehettél életedben.


Felhívnám mindenki figyelmét a következő apróságra: Jimmy úgy hivatkozik a megbocsájtó asszonyra, hogy ő maga nem kért bocsánatot. Neki meg KELL bocsájtani, most is, ahogy máskor, mert neki automatikusan jár a bűnbocsánat, a feloldozás, mert hát ő a király, tudjuk. Firtathatod a jogosságát ennek az eljárásnak, de akkor esetleg kiesel a jó asszonyok köréből, egyenesen a felrepedt szájak, a véraláfutások, a monoklik, és a szilánkosra tört csontok világába, és te nem akarsz oda kerülni, igaz, kedvesem? Jimmy csalta a feleségét, és verte is, hogyha kellett (ez ma már nem nagy titok…), valószínűleg ugye azért, mert nem volt elég jó asszony. És milyen szép, hogy a testi-lelki terror, a megalázás és az érzelmi kisemmizés mocskából a király ilyen égi mannával csöpögő angyali himnuszt desztillált, és zengte, az ország nyuggerebbik fele pedig imádta! Milyen szöges ellentétben áll egymással a valóság és a líra! De hát az ilyen kis apróságokon egy jó asszony nem fog fennakadni! A jó asszony megbocsájtja! És mint ahogy a dalból kiderült, a feleség jó VELE. Végül is mennyi jóságot adott a bukott diák sikere, nem igaz? Megfogtad velem az Isten lábát, anyuka! Persze ha másképp gondolod, lehet, hogy nem leszek olyan jó veled…"

2023. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Sokat törődök vele, odafigyelek rá. Miért, szerintetek milyen az ha egy nő törődik?
2023. jún. 11. 17:58
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

10: Majdnem sikerült felfogni a lényeget. Azért írtam a szendvicset, mert azt bárki meg tudja csinálni magának és meg is csinálná. Nem az a baj, hogy a párja próbál kedveskedni, gondoskodni, hanem az, hogy ezzel másokban azt a látszatot kelti, hogy nélküle ez se menne meg.

Te sem díjaznád, ha olyat szólna párod, hogy "tessék, itt a kulcs, ki is álltam az autóval a ház elé, hogy ne kelljen tolatnod és mentem is egy kört vele, mert tudom, hogy te nem figyelsz rá, hogy hideg a motor". Ha jól tudsz tolatni ha nem, ezzel azt sugallja, hogy béna vagy a vezetéshez, ezért neki kellett megcsinálnia és nem azt, hogy milyen törődő.

2023. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én például szeretem, de biztos sok férfit idegesít.
2023. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy nő törődik a párjával, az talán az egyik legjobb jele az őszinte szeretetének.
2023. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
27%

Én ismerek olyat aki egyáltalán nem igényli a törődést... magának való. Nem kíván kapcsolatot sem. Nem tudom hová tenni az ilyen férfiakat. Amikor kedves vagy vele és kényeztetni szeretnéd... és ő közli mikor megkérdezed tőle azt hogy, nem hiányzik neked a törődés, kényeztetés? Azt a választ kapod hogy nem... hát elég elszomorító

32/n

2023. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18.


Miért az? Az emberek különbözőek, nincs egy "egyendolog" ami mindenkinek bejön és az az egyetemesen jó reakció...

2023. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ordibal, az valami nem okes fejben.

En helyedben keresnek aki tisztel…

2023. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!