Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én harcoltam ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én harcoltam ki a pofont? Még a saját szüleim is ezt gondolják.

Figyelt kérdés

A párommal összevesztünk. Onnan indult, hogy egy barátnőmmel kiruccanunk Barcelonába, és a párom nem akarta megérteni, hogy a katalán egy külön nép, külön nyelvvel. Azt mondja, hogy számára ők ugyanúgy spanyolok és a nyelv is max. egy nyelvjárás, de, hogy csak emberi tulajdonság, hogy lehet hisztizni, tüntikézni akkor is, ha épp minden oké. Ideges lettem, mutattam neki csomó forrást a neten, ami alapján nyilvánvaló volt, hogy nincs igaza, de nem érdekelte egyáltalán, neki spanyolok és kész, nem lesz hajlandó mást gondolni.

Én akkor azt mondtam, hogy "jól van, akkor az erdélyi magyarok meg románok ilyen logikával" - és erre kaptam a pofont. Hogy én nem mondhatok büntetlenül ilyen szöveget, mekkora szenny vagyok, hogy a saját népem hátbaszúrom, bezzeg nyugati picsogókról tudtam fél órát vitázni, pedig azokhoz semmi közöm nincs. Tudni kell, hogy az apukája erdélyi magyar.

De egyébként én nem tartom románnak az erdélyieket, csak egy hasonlat volt, amivel érzékeltetni akartam, hogy milyen érzéketlen és milyen butaság, amit beszél, de ezt sem érti.

Én nem érzem igazságosnak a dolgot, de mégsem áll mellém senki, a szüleim szerint iszonyatosan viselkedtem - pedig csak az én elbeszélésem alapján ismerik a történetet - és ha emiatt megyünk szét, akkor nem szeretnék, hogy hazaköltözzek.

Barátaim csak a párommal közösek vannak, és mind inkább az ő "markában" vannak, nem fog kiállni mellettem senki.

Ekkora tévedésben vagyok, hogy ez nem az a szitu ahol elcsattanhat egy pofon (nem mintha sok ilyen létezne....), vagy totál vakvágányon van az életem és újat kellene kezdenem, másokkal?



2023. jún. 12. 13:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos emberekkel vagy körülvéve. Én szakítanék ezzel az agresszív pasikával és a szüleimmel is.
2023. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Még egy pont az 1-esnek. A hapsidnak hisztikézzen meg tüntikézzen a kedves szülőd. Pont egyformák. Egyforma buták.
2023. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

ez nem az a szitu ahol elcsattanhat egy pofon (nem mintha sok ilyen létezne....), vagy totál vakvágányon van az életem és újat kellene kezdenem, másokkal?


Ez nem az a szitu. Nem nagyon van olyan szitu, talán ha életed párjának román kva anyját szidtad volna és lever egyet, azt mondom, hát na.

De mindenképp újat és másokkal.

2023. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt érdemes lezárni a kapcsolatot ezzel a vadbarommal meg a szüleiddel is. Utóbbiakkal ha nem is végleg, de legalább egy időre szüneteltetni.

(Ha az én lányom ütné meg a pasija, ott töröm el, ahol a legvastagabb, és az se érdekel, hogy miért ütött. Ez egyáltalán nem fér bele, az első pofonnál vége a kapcsolatnak és pont.)

Ettől a pasitól fogsz te még kapni, hacsak nem hagyod ott minél előbb.

A helyedben keresnék valami szállásos munkát, amíg talpra nem állok, hogy legalább egy albérletet ki tudjak venni.

A szüleidnek meg ezek után évi egy karácsonyi képeslap bőven elég.

2023. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan ilyen baromságon összeveszni is nevetséges, az meg, hogy a csávó ennyiért felpofozott, szintén nem normális. Komolyan nem értem, miért marad meg bármelyik nő az ilyen agresszív bunkók mellett?


Én is szoktam veszekedni az asszonnyal, időnként ki tud hozni a sodromból és akkor kiabálok, de soha nem ütném meg. Ilyen bagatel dologért meg még csak össze sem vesznénk.


Kislány, millió normális csávó van, akinek nem jut nő, pedig királynőként kezelné. Hagyd ezt a bunkót és keress normális férfit!

2023. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan nincs egy ember sem a környezetedben, aki már másnap ott lett volna, hogy segítsen neked csomagolni, hogy minél hamarabb elhúzhass onnan, akkor igen, k_rvára vakvágányon van az életed.

Húzz el ettől a pasitól, meg az egész mérgező környezetből amiben most vagy.

2023. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elhinni hogy ez igaz. Mármint nem azt hogy vannak ilyen türhő paraszt ostobák akik ha más népekről van szó akkor tudatlanok, míg ha ez a román-magyar dolog felmerül akkor szélsőségesen reagálnak, de ez a pofonos sztori elég hihetetlen.

Mindenesetre ha megtörtént volna tíz körömmel esnék az ilyen nyomorult féregnek és rúgnám ahol érem hogy ilyen szirszarért megüt. Mégis mit képzel? 💩

2023. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, mennyire szánalmas...


Ha te kiharcoltad a pofont, ennyi erővel ő meg azt harcolná ki a pofonnal, hogy leszúrd és lelökd az erkélyről. Végülis hergelt, nem? Na, ennyi logika van ebben.

2023. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Pofonra nincs indok. Felesleges is elolvasni is.

Bármit is tesz vki a másiknak joga van kilepni haragudni fejen állni, de ütni nincs.

2023. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A pofon nem volt jogos, de, hogy ez a téma ennyi szót érdemeljen...most őszintén...ki nem sz@rja le?!...
2023. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!