Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a barátnő jelöltemet terrorizálja, kontrollálja a saját testvére?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy 18 éves lánnyal, idáig nem találkoztunk személyesen. De szeretnék vele randizni és ő is benne lenne ebben. Csakhogy a kedves nővére teljesen terrorizálja, csicskáztatja őt. Meghatározta neki, hogy csak olyan jövő hónap közepe táján találkozhat velem először. Ekkor én felvetettem, hogy mi lenne, ha valami kamu indokkal menne el és pl:azt mondja könyvesboltba, ruhaboltba megy. Ő viszont ezt nem meri vállalni mert szabályosan retteg, hogy ha valami okból lebukik az az elmebeteg patkány(elnézést kérek a rágcsálóktól a méltatlan hasonlítgatásért) ,,testvére" balhézni fog vele és ő lelkileg túl gyenge ehhez. Tudnék neki kiagyalni alibiket, de ő túlzottan fél. Ő vele lakik együtt és azt mondja, ha ő elfordul tőle akkor az ország túlsó végén élő családtagokhoz költözhet csak és mindent itt kell hagynia.


Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ha nem is rögtön most, de egyszer sarkára kell állnia mert akkor örökre csicskáztatni fogja és rajta fogja kiélni kicsinyes, perverz, szociopata vágyait. És függetlenül attól, hogy mi együtt leszünk e a jövőben mint pár vagy nem. Igazat adott nekem, de mégis úgy érzem kissé falrahányt borsó volt az eszmefuttatásom.


Nagyon erős késztetést érzek rá, hogy megmondjam a kedves sógornő jelöltnek a magamét amit nem rakna zsebre, de attól tartok szerencsétlen lányon fogja leverni később...



2023. jan. 25. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnét tudod, hogy igazat mond a lány?

Nekem első gondolatom az lenne, hogy nem akar találkozni, ezért találta ki ezt a mesét.


Én megmondanám neki, hogy ha vele ilyen nehézkes egy randit leszervezni, akkor nem egymást keressük.

2023. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"szerencsétlen lány"

Ezt neki kell megoldania.

2023. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván úgy érzi, hogy felelősséggel tartozik érte, a szülei is őt veszik elő, ha történik valami a hugival.

Bő 2 hetet még kibírtok, ha akartok.

2023. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sokféle problémával találkoztam már ismerkedés során, de ilyennel még soha. Ezért is vetődött fel a kérdés.


#1: Természetesen ez nekem is eszembe jutott, de egyelőre ezt lehet tudni, ebből kell kiindulnom.


#2: Persze ezt nem vitatom, az ő harca lenne ez. Más helyette nemigazán tudja ezt elintézni.


#3: Igaz azt a 2-3 hetet kibírni semmiség. Csak, ha továbbra is ezt csinálja és nem tudunk normális időközönként találkozgatni az már gáz lenne viszont.

2023. jan. 25. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Minden épeszű ember erre azt mondaná a helyedben, hogy bocsi, de nem látom, ebből hogyan lesz működő párkapcsolat (mit párkapcsolat... randi se nagyon lesz), úgyhogy inkább ne erőltessük a dolgot. Ők meg oldják meg a családi és személyes problémáikat, ahogy akarják.
2023. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt üzenem azoknak is, akik a "csetelek egy nővel aki mentális beteg, vajon lesz randi?" típusú kérdéseket kiírják. Ahelyett, hogy érzelmileg koldultok egy párkapcsolatra alkalmatlan "barátnőjelöltnél", szedjétek magatokat össze és keressetek normális társat.
2023. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem ítélem esélytelennek a dolgot, ha fejlődőképesnek bizonyul szerintem jól is elsülhet. Bele nem élem magam azért mindenesetre.


Én 25 éves vagyok, és a korkülönbségen is problémázik a testvére ahogy hallottam.(Mielőtt megkapnám, hogy a fiatal lányokra utazok direkt, nem így van mert randizgattam korombeliekkel meg harmincasokkal is. Igazából ha 18-35 év közötti nem érdekel a kora, amennyiben ő benne találom meg azt akit keresek).

2023. jan. 25. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Csak jöjjön el. Most. Milyen kamu indok? Azt tanítod neki, hogy behódoljon az elnyomásnak? Eljön és kész. Most. Amikor akar.
2023. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sógornő jelölt, párkapcsolati probléma... kicsit előre szaladtál.

Nyilván akkor is egyszerűbb dolgod lenne, ha nem éppen egy most vált nagykorúval akarnál randizni.

2023. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!