Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoznátok fel ha tönkre tennétek a saját életeteket,mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
5 évig voltam együtt a barátnőmmel,17 évesen jöttünk össze,18 évesen az iskola után hozzám költözött,sajnos abban az időben drog problémáim voltak,sokat bántottam,aztán elszántam magam és megváltoztam,nagyon szépen építettük az életünket,nem szeretett nálunk lakni,apunak nagyon durva személyisége van,de csak így tudtunk gyűjtögetni,ami nagyon jól ment,mert mind a ketten rengeteget dolgoztunk,3 év alatt vettünk egy autót és félre raktunk pár millió forintot,amihez vettünk volna fel hitelt,hogy vegyünk egy közös lakást.Ez sajnos nem jött össze,mert 1 éve visszaszoktam a drogra és elkezdtem szerencsejátékozni is és amikor kivettem a közös pénzünkből egy nagyobb összeget elhagyott a barátnőm,azt mondta,hogy ő nem fogja mégegyszer ezt végig csinálni. Nem tudom,hogy most mihez kezdjek,csak ő volt nekem,anyukám meghalt,apuval szinte nem is beszélünk hiába élünk együtt,a barátaim teljesen megszakították velem a kapcsolatot,nincs senkim és teljesen üres az életem,ez mellett a barátnőm követeli tőlem a közös pénzünk felét amiből már semmi nincs.Nem tudom,hogy fizetek neki ki 3 millió forintot és nagyon elvagyok keseredve,tönkre tettem az életemet és semmi értelme nincs már ezek után.A legnagyobb problémám,hogy a barátnőm nélkül el se tudom képzelni az életem ő pedig hallani se akar rólam.Nem tudom,hogy dolgozzam fel,hogy elvesztettem és,hogy ennyire egyedül maradtam.Köszönöm a válaszotokat és kérlek ne írjatok negatív kommentet,tudom,hogy nagyon elrontottam.
2023. jan. 9. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Az elet egy tanulasi folyamat. Minden szakitas ezzel jar, a kozosen felepitett eletet ket reszre kell vagni. Ha vannak gyerekek, akkor tobbre. Elmondom mit tudsz csinalni. Szepen veszel fel hitelt, kifizeted a volt baratnod, es utana megint elkezdheted az elet nevu jatekot, amibol mar 2x kiestel. Csak tanultal belole annyit, hogy 3. alkalommal ne kovesd el ugyanazt a hibat. Ha nem, akkor ott a 4. alkalom. Vannak akik sosem ernek be a celba, ugyhogy kicsit tobb erofeszitest kene tenned, hogy te ne kozejuk tartozzal. A fuggosegek pedig nem mulnak el maguktol, kezelni kell oket.
2023. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltál elvonókúrán? Jársz valamilyen csoportterápiára? Vagy pszichiáter szakorvoshoz?

Teszel valamit azért hogy teljesen tünetmentesen tudj élni (meggyógyulni nem lehet, csak tünetmentesen élni)?

Ismered az Emberbarát alapítványt?

Ezekről semmit sem írtál.

Csak annyit írsz hogy a barátnődre akarod terhelni a saját problémáidat is. Egy egészséges embernek is vannak mindennapi problémái (a munka, egészség, család, pénzügyek stb területén), nem hiányzik senkinek még pluszban még egy ember terheit cipelni. Így könnyen magaddal ránthatsz a mélybe egy olyan embert akinek egyébként semmi baja nem lenne az életben. Egyébként is minden ember a saját gondolataiért, a saját tetteiért felel és nem a másikért.

Egyedül kellene meggyógyulnod és csak utána kellene párkapcsolatot kezdened.

Tegyél valamit a gyógyulásod érdekében, kérj segítséget szakemberektől.

2023. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy addig azért eljutottál, még ha nem is sikerült végig vinni! Szerintem ez egy eredmény, még ha most nem is így érzed.

A függőséged valszeg a bántalmazó apádtól illetve anyukád elvesztésétől alakult ki. Ezzel terápiában, vagy önsegítő csoportokban pl. aca.hu lehet valahogy küzdeni.

[link]


voltegyszer.com

2023. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagy bátorság, hogy ezt az egészet felmered vállalni és hogy magadnak is beismered, hogy nagyot hibáztál.


Az első és a legfontosabb ahogy az előttem levők is írtak, hogy mindenképpen tenned kell a gyógyulásod érdekében. Utána majd ha rendeződtek a dolgok akkor az anyagi problémákra is rá lehet térni.


Nagyon egyedül érezheted magad a leírtak alapján, de ne add fel, próbálj a helyes útra térni.

Újra lehet kezdeni az életet :)



Ha nincs kivel beszélgetned, vagy kell egy társaság akivel tudsz erről beszélni, írj privátba.

2023. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd meg a lánynak, hogy elmész terápiába, és ha tud, akkor adjon egy kis haladékot, hogy később add meg a pénzét.
2023. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!