Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem az a jó, ha nyugodt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az a jó, ha nyugodt vagy egy párkapcsolatban? Azért szakított, mert nem szerelmes.

Figyelt kérdés

Az illetőnek akivel jártam nem egészen egy hónapot még nem volt párkapcsolata. Nekem már volt. Elég hamar mondta, hogy szeret. Ráadásul olyan szavakkal is, hogy szerelmes belém. Azt mondta úgy egy hete, hogy furcsa, de nálam nem azt a szerelmet érzi, mint korábban a viszonzatlan szerelmeinél. Mert az intenzív volt, szenvedős, amit irántam érez az meg nyugodt, biztonságos. Azt hittem, ezt jóból mondja, de tegnap szakított velem, merthogy ő nem szeret. Mondta, hogy rájött, hogy nem lehet ez szerelem, mert ő volt már szerelmes többször is és ez nem olyan volt.


De ezt nem értem, hát nem az a jó, ha viszonozzák, nyugodt lehetsz, biztonságban vagy? Nekem ezerszer többet ér egy boldog párkapcsolat, mint egy viszonzatlan szerelem.


2023. jún. 13. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hálistennek, hogy megszabadultál egy ilyen határozatlan, bolond pártól. Szenvelegjen mással.
2023. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De, de valakinek az kell, ha van dráma, intenzív érzések, különben unalmas számára.
2023. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtnak lenni nem egyenlő azzal, hogy egy lapos kapcsolatban élsz.


A nyugalom a drámamentességre és az érzelmi biztonságra vonatkozik. De megette a fene, ha mellé érzelmileg sivár, szexuálisan egy nagy nulla és társaság szempontjából is üres a partner.

2023. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen a kötődési mintája. Valószínű, hogy az anyja érzelmileg elérhetetlen volt számára és/vagy túl sok probléma volt otthon.


Így nem kényelmes, komfort neki egy nyugodt, érzelmileg nyitott nő.


Ez a te esetedben rendben van. Nagyon sok ilyennel fogsz még találkozni, sajnos.

2023. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Optimális esetben nincs full nyugodt párkapcsolat, hisz nézeteltérések mindig lehetnek. Ha sosincs, akkor olyan ember vagy, aki sosem mondja, ha valami baja van. És ja, ez lehet unalmas.
2023. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a párkapcsolatra gondolt, hogy nyugodt, hanem hogy nem stresszel azon, hogy én vajon mit érzek iránta és nem szórakozom vele.
2023. jún. 13. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szegény sajnos érzelmileg elcseszett. A kihívás kell neki.
2023. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

A pasiknak kell a vadászat a harc a küzdelem az adrenalin es a jutalom. Ez vmi ösztön náluk.

Nagyon sokan lesznek pl akkor szerelmesek csak mikor a nő kidobja.


Ez a macska egér harc vmi lételemük sajnos:(

2023. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki a rózsaszínködös szerelem kell, nem pedig amikről itt írtok, hogy dráma kell neki. Neki az az elsöprő disney szerelem kell. Pár évvel ezelőttig én magam is ezt a fajta szerelmet kerestem mert csak ezt éreztem annak mást nem. 29N
2023. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!