Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent vele ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vegso elkeseredettsegembe irok nektek. Szeretnem ha leirnatok mit gondoltok a helyzetemrol, esetleg tanacsot adnatok..

Noss fel eve megismertem egy fiut

Akkor en meg parkapcsolatban eltem. Nagyon ment bennem a vivodas hogy micsinaljak, kilepjek e a meglevo kapcsolatombol vagy sem?! Ido kozben egyre tobbet talalkoztunk a fiuval.. megnem harom honapja szakitottam a parommal azert hogy eselyt adhassak kettonknek hatha..

Egeszen mostanaig jol ment minden

Lattam a fiun h keres erdeklem

Oda jutottunk hogy leirta h szeret elobe barmikor ha egy orat is tudott volna velem lenni, jott elkisert .. en meg egyre jobban bele estem. Nem volt teljes szerelem meg nalam hiszem az elozo kapcsolatombol epphogy kijottem. De mar ereztem hogy huh ebbol lehet valami. Egyik nap felhozta hogy talalkozhatnank

Megbeszeltuk a programot, tok jonak tunt o talalt egy jo helyet tetszett is nekem minden. Ra ket napra.. reggel en nagyon kiborultam csaladi gondjaim miatt, igy egy orara eltuntem letettem a telefonom… hivom kesobb hogy akkor keszulodok stb. Valasza: ne gyere nem jo nekem mar (mert o ezt es ezt tervezte) neztem, nem ertettem ez mi es miert?! Vegul talalkoztunk annyira h elmondja elobe a szemembe h neki ez mar nem megy es nem is volt szerelmes ( a ket szemembe mondta az elejen hogy szerelmes ) sirt kivolt beszelt ossze vissza. Csak momdta mondta hogy o nem tud most tobbet adni nekem es hogy probalta maganak bemeselni ugymond az egeszet hatha szerelmes lesz… egy bokkeno van es volt ami nekem felse tunt. Vele tavaly szakitott a baratnoje ot evutan. Azt mondta tul van rajta persze . Megnem vegul benyogte:

Igazabol vegig minden nap a fejebe volta lany nem tudta a fejebol kiverni…. Hidegzuhanykent ert… osszetortem. Else kezdodott meg semmi ugymond (nem voltunk egyutt tenylegesen) es mar most ugy pofan utott az egesz hogy teljesen padlora kuldott. Nyilvankerdesekkel bombaztam

Soseereztel akkor semmit igazabol?

Miert mondtad a szemembe akkor ?

Miert jottel hacsak egy oracskara is de lathattal?

Valasza annyi volt ket siras kozott

Hogy soha nem akart kihasznalni, es nem mondhatja hogy csak egy lany vagyok neki a sok kozul de most tobbet nem tud adni. (Ugyhogy a baratainak ugy mutatott be hogy : a baratnom)

Fogalmam sincs micsinaljak, iszonyatos erzes igy kihasznalva lenni….

Azt momdta szeretne ha megmaradna a jo viszony szeretne beszelni es h mit hoz a jovo azt o nem tudja…hogy lesz e esely meg kettonkre..

Szoval. Kerlek irjatok le a velemenyeteket mit gondoltok, adjatok valami tanacsot hogy tisztabban lassak mert en elveszem a gondolataimban:(

Koszonom!

20L


2023. jún. 13. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bánja, hogy megbántott, de csak fellángolás volt a részéről. Van ilyen. Bevallotta, hogy mit érez és nem szédített tovább. A régi kapcsolatodat, amiből kiléptél miatta ne bánd, mert ha nem ez a fiú, akkor jött volna más, aki miatt elhagytad volna. Két szék közül a pad alá estél. Majd lesz egy harmadik, aki nem lesz magában bizonytalan.
2023. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mertnem lehetett a szemembe mondani ezt mondjuk a megszervezett tali elott. Hogy figyelj ez es ez.. engem ez bant nagyon. En vegig oszinte voltam. Mostugy erzem hogy azert ir mert igyvan nagyon banja hogy bantott es szanalombol..
2023. jún. 13. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak azért ír, mert bántja a lelkiismeret. Zárd le te! Ne írogasson, mert azzal a te helyzetetdet nehezíti meg.
2023. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a pali?
2023. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
21
2023. jún. 13. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Többet ne tartsd vele a kapcsolatot.
2023. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiúcska sírva közölte veled, hogy csak ámított és storno vagy?!

Mi is itt a kérdés?

Ritka kiábrándító, hogy ilyen labilis idegzetű, tartás, önuralom nulla.

Kéne az ilyen a fenének, hogy kínlódjon vele az ember lánya.

Nem lehet véletlen, hogy az exe elmenekült.

2023. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Infantilis gyerek ez még.

5 év és 21 éves?

Az első nagy szerelemnek lett vége. Ebből nehezen mászik ki. Majd férfivá érik, néhány év.

Én hagynám, nem kínlódnék vele semmi szinten.

2023. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!