Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durva osszeveszesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva osszeveszesek voltak a pasimmal. Es a szexet se akartam vele igazan mar. Leirtam mi tortent a kiegeaziteshez ki mit gondol? El kene hagyni ezek utan?

Figyelt kérdés
Amikor legutobb talalkoztunk mindenaron buliba akart menni csak nem vokt nyitva egy buli hely sem. Vegul kocsmaba mentunk ahol nagyon eroltette hogy alkoholt igyak arra hivatkozva hogy jobb kedvem legyen. De tudtam mer akarta 3 eve vagyok vele egyutt mire veljem ezt csak azt akarja mar vagy mindig csak ezt akarhatta? (sose volt eddig meg ilyen hogy le akarjon itatni)

2018. jan. 26. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ebbe semmi összefüggés. Le akart itatni, hogy megdug jön vagy mivan?

31/f

2018. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mit akarhatott?
2018. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a te nevedre akart nagy összegű hitelt felvenni?
2018. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudjuk mit szeretnél, tanulj meg írni, fogalmazni, majd utána gyere vissza.
2018. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha valaki ilyen sötét, hogyan tudja kezelni az okostelefonját vagy netán hogyan kapcsolja be a pc-t?


Igen, szerintem ezek után mindenképpen el kell hagynod. 3 év után ilyet tennie.. alkohollal kínál.. jesszus..

2018. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Emberek nem ertem kinek mi a baja le akart itatni a kerdes az volt hogy elhagyjam e egy ilyen utan nem ertem melyiket hagytam ki a kerdesbol a kotekedoknek irtam
2018. jan. 27. 00:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Ès mièrt baj, hogy le akart itatni??
2018. jan. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kérdésben az van, h a “volt pasid”, és azt h hogyan hadd el?!?! Mivan????? Most az exed vagy nem????
2018. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőt végül leitatták, ezért nem tud normálisan válaszolni :D
2018. jan. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen jelentsd ki, hogy antialkoholista vagy!


Ha nem ért a szép szóból, akkor kalap-kabát! VÉGE!

2018. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!