Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincasok, Kerdes: mitol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincasok, Kerdes: mitol lehet h egy pasi elkezd kerulni egy not akivel semmi nem tortent azon kivul h bejonnek egymasnak? Minden elozmeny nelkul, csak igy hirtelen.

Figyelt kérdés

Tehat ha valakit mar nem erdekel valaki akkor sztem nem kezdi el latvanyosan kerulni foleg h a no nem is nyomult ra-meg csak utalas sem tortent a no reszerol.


Teszem azt engem mar nem erdekel valaki akkor nem kezdem el az illetot latvanyosan kerulni, atnezni rajta hanem ugyanolyan kedves lennek vele csak nem mutatnek erdeklodest-tehat atvaltanek “baratii-haveri” hangnemre csak kihagynam a szemezest meg az utalgatasokat.


Szoval ez miert lehet?


Harmincasok


2019. nov. 19. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De szerintem meg igen, elkezdi látványosan kerulni, kulonben felreertheto lenne a helyzet. 32N
2019. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Elso: olyan szinten h hozza se szol, nem is koszon neki? Tehat igy csinal mintha legalabbis tortent volna koztunk valami aminek talan nem kellett volna -igy Sztem azok viselkednek akik lefekudtek egymassal es rossz volt a szex vagy valami:-)))))))


Tehat sztem ez mar nem csak egy felreertheto helyzet kerulese hanem inkabb egyfajta eroltetett demonstralas” h nekem akkor se jossz be”. Tehat az egesz ilyen allati eroltetettnek tunik

2019. nov. 19. 15:00
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntötte, hogy nem akar semmit a nőtől. Pl. mert egy másik nővel összejött valami.
2019. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Valamiért visszakozott, és most így próbál kimenekülni a kialakult helyzetből. Amúgy beszéltetek is arról, hogy bejöttök egymásnak?
2019. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem, soha nem mondtuk ki hogy bejovunk egymasnak viszont kitettem valamit egy nyilvanos falra amire kiirtam h bejovok neki (nem neki konkretan hanem globalisan) es elkepzelheto h magara vette-persze azt nem irtam hozza hogy nekem is bejon o. Ez komolyan lehet ok?
2019. nov. 19. 16:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Sértőnek, megalázónak találta a leírtakat. Ez lehet ok látványos kerülésre, megbántottad az biztos.
2019. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gondolom most azt a választ várod, hogy szerelmes beléd meg ilyenek. Szerintem meg az történt, hogy bármi is volt köztetek, számára nem pozitív emlék. Lehet, hogy úgy érzi, hogy hülyét csinált magából...de ez csak feltételezés.

Például amikor az ember bemegy egy boltba és valami hülyeséget csinál, amiért megjegyzik őt. Vannak emberek akiket ez nem érdekel és járnak még oda vásárolni viszont vannak olyanok akik mindig is kerülni fogják a helyet.

2019. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolso ket valaszolo:


Abban a kiirasban, hogy “mondd el hogy miert jovok be neked. Mondd el h mivel bantottalak meg, mondd el hogy hogyan tehetek jova. Beszelj velem”


Ebben megis mi banto van? Miutan ezt kitettem az oldalat azota viselkedik igy. Most lehet h egy total tulok vagyok de en ebben semmi bantot nem latok.

2019. nov. 19. 19:26
 9/18 anonim ***** válasza:
Nos, ha én vonzódnék egy nőhöz, aki kitesz egy ilyet, akkor én is visszakoznék. Mivel - én így értelmezem - a kiírt idézet nem volt megfeleltethető a kettőtök kapcsolatára, valószínűleg úgy értelmezte, van valaki más neked a képben, akivel épp valami válságot éltek meg. Nem csoda, hogy nem akart a felesleges harmadik lenni, aki hülyét csinál magából. Ha akarsz tőle még valamit, próbálj közeledni valamilyen módon!
2019. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolso: most igy vegiggobdolva ebben tok igazad lehet. Lehet, h mindketten ugy eljuk meg h el lettunk utasitva, keeesz:-)))

A gond az hogy olyan szinten kerul, hogy ram sem nez....nemhogy beszelne velem, vagy egyaltalan adna olyan lehetoseget hogy ezt megmgyarazzam esetleg.

2019. nov. 19. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!