Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarom bántani ? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom bántani ? Most én vagyok a toxikus a kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Először is tudom hogy nagyon nagyon gáz azokat a válaszokat nem kérem amibe le vagyok hordva ép elégé bántom én is emiatt magam,

Nos, össze jöttem egy sráccal már 2 hónapja együtt vagyunk, először csak össze jártunk aztán ki alakult mindkét részről a szerelem,

Ő nagyon toleráns, megértő, kedves, lelkis, és egy igazi férfi, és eléggé a zsánerem 27 éves én 23 vagyok

4 éve nem volt párkapcsolatom, az előzőt eddig tartott kiheverni, bántott fizikailag, és érzelmileg, megcsalt, stb a szöges ellentéte volt a mostani srácnak,

Viszont most magamon veszem észre ezeket a dolgokat, hogy fogalmazzak, bántani szeretném lelkileg, most pont azon gondolkoztam hogy le mondom a holnapi találkozott csak hogy fájdalmat okozzak neki, tuti kérdezné hogy miért, és rosszul esne neki mert már alig várja, be jelentkeztem egy Pszihologushoz hogy rá jöjjek az okára, és túl lendüljek ezen mert a legjobbat érdemi, péntekre kaptam időpontot, csak az érdekelne hogy esetleg tapasztalta ezt valaki magán? Soha életembe nem éreztem még ezt nem tudom mi van most velem, sose szerettem mást bántani lelkileg és úgymond játszani az érzéseivel…


2023. jún. 13. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha rajta szeretnéd levezetni az eddigi sikertelenségeket.
2023. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Az előző párkapcsolatod hiányzik. Dühös vagy a jelenlegire, mert ő pont olyan, vagy nagyon hasonló amilyen embernek szeretted volna az előzőt, de még sem az előző.
2023. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valójában irreleváns, hogy mitől vannak ezek a gondolataid, a lényeg, hogy ezek negatív késztetések, ellen kell nekik állni. Egyben nagyon jó, hogy felismerted ezeket magadban. Ha ilyen gondolataid támadnak, egyszerűen tekints el tőlük, nézz át rajtuk, formálj magadban olyan gondolatokat helyettük, amikkel szeretni próbálod.


Különféle természetű rossz gondolatok mindenkiben támadnak, de nem kell engedni, hogy azok fészket rakjanak bennünk.

2023. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Túl jófiú, unalmas, ezért elkezded keresni a korlátait, hogy azokat áttörve valami mást hozz ki belőle.
2023. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon kedvesek vagytok, hogy normálisan írtatok és próbáltatok mögé látni ❤️
2023. jún. 14. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ismerősöm, neki is két fajta kapcsolata van: vagy olyan, amiben (akár fizikailag is) bántják, vagy olyan, amiben ő bántja a másikat. Igazából a pontos okokat ennyiből nem lehet felderíteni, lehet, hogy rajta akarod megbosszúlni az előző kapcsolatodban elszenvedett sérelmeket, de leht, hogy annyira belédégett ez a fajta viselkedésminta, hogy (nem feltétlenül tudatosan) nem is tudsz egy kapcsolatot enélkül elképzelni.

Mindegy is, hogy mi az oka, de ez ellen tenni kell. Javaslom egy pszichológus felkeresését, elvégre ő az, aki érdemben segíteni tud az okok feltárásában, és az orvoslásában.

2023. jún. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem meglepő, a nők jórésze ilyen.

Az a férfi, amelyik ezt meg felismeri, az meg egy rohadék...?

Nem kevés kontrollmániás nőt ismerek, pl nővérem ilyen, néha ahogy beszélt a párjairól a hátuk mögött, nekem nyílt ki a bicska a zsebemben tőle.

"kis szerencsétlen, nyomorék, béna, idióta, töketlen, stb..."

És akkor az ilyen nők idővel "bezárkóznak", mert nem szereti őket senki...

2023. jún. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet olyan csicskuloz alazatos irritálo a stílusa. Ilyenkor az emberekbol ösztönösen jön a ttaszítás.
2023. jún. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7/8

Én nem beszélek így róla a háta mögött, még csak gondolatba sem

8/8

Nem. Vele nincsen semmi baj nem papucs teljesen normális

2023. jún. 14. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Én mindent visszaadok.

30 éves férfi vagyok van feleségem , ha megbánt én nem maradok adósa, de ha kedveskedik nekem akkor se maradok adósa és viszonzom , hogy aranyos.

ha nem adod ki ami benned van felgyülemlik.

2023. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!