Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezebb a katona férjeknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezebb a katona férjeknek, mint a katona feleségeknek?

Figyelt kérdés

Sokan boncolgatták már azt, hogy milyen nehéz egy katona feleségének, mert folyton aggódnia kell. De mi a helyzet a katonanők férjeivel? Emellett írhattam volna más veszélyes, vagy kockázatos foglalkozást is. Vannak nők akik kamionoznak, vagy ipari alpinisták. (Erre a kettőre láttam már konkrét példát.)


Hogy viselik ezt a férfiak? Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert a környezetemben lévő párkapcsolatokban/ házasságokban a férfiak jobban féltik a párjukat, mint fordítva, vagy mint indokolt volna. (Ez a szubjektív véleményem.) És ezekben az esetekben még nincs is szó veszélyes foglalkozásról. Valaki már attól kétségbeesik ha a neje egyedül vezet egy személyautót nappal. (Az illető nő kifogástalanul vezet amúgy.)



2023. jún. 13. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A férfiak mindig is rosszabbul viselték a társhiányt, mint a nők.
2023. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ledörrentenék az uramat azt azért eléggé nehezen viselném, és is katona vagyok, de vele ellentétben én nem ugrok fejest mindenféle dologba, mint ő.
2023. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Engem már az is zavar, ha egy nő nagyon szeret vezetni.
2023. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, hogy mi zajlik a férfiak fejében...

Hatszor nagyobb gyakorisággal hagyják ott a rákos/halálos beteg házastársukat mint a nők, ugyanakkor viszont jobban is paráznak attól hogy a nő egy életképtelen balfsz akire halálos veszélyt jelent az ég világon minden.


Érdekes lenne belemenni a téma kivesézésébe, de végül is minek..? Nem mindegy?

2023. jún. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A katonák java része háboriz se látott soha. Nem sokan mennek missiokba.

De nem ugy tunik mintha az ilyenek annyira otthon akarnának ülni a nő szoknyájánál.

Egyik se picsog.

2023. jún. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A katonanőknek általában nincs férjük, mert leszbikusok. Kivétel Izrael, mert ott a nőknek is be kell vonulni.
2023. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!