Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Katona, rendőr, tűzoltó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona, rendőr, tűzoltó feleségek, barátnők ti tapasztaltok ilyesmit?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy rendőrrel, aki folyton kapkod, rohan, pörög, hirtelen mozdulatai vannak, idegeskedik pl vezetés közben (van hogy halkan káromkodik is). Kérdeztem tőle miért kapkodsz és miért idegeskedsz? Azt mondta ehhez szokott hozzá, mert folyton kiabálnak velük és sürgetik őket. Elképzelhető, hogy beidegződött ez a fajta munkastílus vagy itt más jellegű problémák állhatnak a háttérben?
2017. júl. 8. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd szerencsétlent, mert ha már most ezekre a mozdulatokra vagy kiéleződve akkor csak rosszabb lesz. Nincs vele semmi baj, lehet ami neked hirtelen mozdulat, az másnak normális. Teljesen szubjektív dolog, itt inkább az a lényeg, hogy ez zavar téged. Ő ilyen, és nem, nem általános, de az viszont igaz, hogy nem stresszmentes meló.
2017. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyen viselkedéshez nem kell hogy ennyire adott szakmája legyen.

ez csupán arra utal,hogy nem ura teljesen az adott cselekvésnek és az energiája nagy része arra megy el,hogy megpróbálja uralni.

ezért van az,hogy az adott területen egy nagy szakértelmű,magabiztos ember nem kapkod,mert oda vissza ismeri az adott cselekvés lépéseit.

2017. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ultesd le ez elé, ha felfogja tudod mi a betegsége.

https://www.youtube.com/watch?v=957mPZrRjTQ

2017. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy rendőr haverom, nála is észrevettem, hogy vezetés közben elég idegbeteg.
2017. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet,h a rendor hozzaszokott,h munka kozben barh vezethet es nem buntetik meg. De civilben meg megbuntethetik.

En legalabbis ezert lennek vezetes kozben ideges. ( Nem vagyok rendor.)

N

2017. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

de ha belegondoltok a rendőrautó hogy szokott közlekedni?

direkt 30al mennek és élvezik,hogy feltartják a forgalmat.

mo-n az évben 1x van autós üldözés.

úgyhogy legfeljebb a miatt idegesek,hogy visszamennek az őrsre,mutatják,hogy csak 150ezret bírságoltak és visszazavarják őket mert ez napi kvótán aluli teljesítmény.

2017. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem több rendőr ismerősöm van és egyáltalán nem jellemző rájuk ez a viselkedés.
2017. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!