Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat addig nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat addig nem lesz komoly, amíg nincsenek eljegyezve, összeházasodva?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem az elején, kb két év után, 25+ emberekről van szó.


Szerintetek?


így is komolyan lehet venni egy kapcsolatot külső szemmel? Vagy akkor még mások úgy gondolják, hogy oké együtt vannak most de úgyis egyszer vége lesz?


Itt most inkább arra vonatkozik a kérdés, hogy külső szemmel hogy látják, család, barátok. Szóval nem maga a pár.


Igen, érdekel mások véleménye.


2023. jún. 14. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Kétéves kapcsolat komoly akkor is, ha nem jegyesek, miért ne lenne? Együtt éltek?
2023. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Együtt igen fél év után összeköltöztünk
2023. jún. 14. 10:46
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Az eljegyzés, házasság sem feltétlenül jelzi a kapcsolat komolyságát. Főleg amikor együtt élés nélkül, pár hónap vagy 1-2 év után megtörténnek ezek a dolgok, na akkor hat igazán nevetségesnek egy eljegyzés vagy házasság. Ezekből van jellemzően a válás 2 éven belül.

Nem ezen múlik külső szemmel, nagyon nem.

2023. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a nő vagy, aki már nagyon várja, hogy feleség legyen, de a faszi húzódozik. Kerek perec rá kell kérdezni, ha nem ad korrekt választ, akkor lapátra vele. Bár másnak semmi köze hozzátok, azért visszás tud lenni egy határozatlan kimenetű kapcsolat. Oda nem való gyerek, nincs jövőképetek, nem tudtok tervezni, mert bizonytalan vagy, s ez felemészti a kapcsolatot, mert folyton ezen fogsz kattogni. Vagyis hajrá, rákérdezés, aztán elengedni.
2023. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, de nem erről van szó. Persze várom már nagyon, de nem baj, hogy még nem jegyzett el. A családjában van valaki, aki egyszerűen fel se fogta egy évig, hogy én létezem, pedig tudott rólam. De úgy kezelte a páromat, mint egy szinglit, és sosem érdeklődött irántam bár azt most sem teszi. Végül kicsit több, mint egy év után találkoztunk végre személyesen, ezt sem ő akarta, de úgy gondoltam talán akkor felfogja, hogy létezem. De nem úgy tűnik, max inkább elfogadta, hogy most jelenleg vagyok, de nem gondolja, hogy mi együtt is maradunk, csak vagyok amíg vagyok aztán csá.


Remélem ha házasok leszünk és gyerekeink lesznek eljut a tudatáig hogy ez komoly.

2023. jún. 14. 10:52
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ő szégyene. Ne vedd magadra!

Amúgy semmi köze hozzá és a ti életeteket meg maxi nem befolyásolja, egy ilyen fura ember mit gondol rólatok meg minek értékeli a kapcsolatotokat.

2023. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem, csak ha megérjük együtt az öregkort és tisztába tesszük meg etetjük egymást. Addig csak játék az élet.
2023. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább az összeköltözésnél húznám meg a határt, anélkül elég komolytalan számomra egy kapcsolat. Távolról meg heti 3x egy-egy délután erejéig könnyű bárkit elviselni.
2023. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 A legjobb hogy ő sincs összeköltözve a párjával, talán pár hónappal jöttek össze előbb, mint mi. Lehet ebből indul ki, hogy ő se találta meg az igazit, akkor a párom se :D
2023. jún. 14. 11:17
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az illető akiről beszélsz 20 év és 3 gyerek után se fogja elfogadni. Vannak ilyen emberek, egy dolgot lehet velük tenni: magasról tenni rájuk, nem kaparni, nem próbálkozni megfelelni.
2023. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!